žena

Lev

Vo partnerskom živote by dnes mohla vzniknúť menšia diskusia. Zachovaj si v tomto prípade chladnú hlavu a nereaguj zbytočne prudko. Pokiaľ je možné, snaž sa takýmto menej príjemným rozhovorom vyhnúť úplne. V prípade, že počasie je priaznivé, určite neseď doma a spravte si so svojou polovičkou nejaký spoločný plán.

Panna

Poniektoré sa môžu počas dnešnej soboty zbaviť myšlienok na isté problémy, ktorým museli počas predchádzajúceho obdobia čeliť. Horoskop však radí, aby si sa nezamýšľala tak intenzívne nad tým, čo už nie je možné zmeniť. Zameraj sa radšej na tento deň iným pohľadom. Čakajú ťa veľmi príjemné chvíle s tvojím drahým, užívaj si ich naplno.

smutná žena
zdroj: Pixabay/StockSnap

Váhy

Dnes môžeš nadobúdať pocit únavy alebo akéhosi nepohodlia. Našťastie to nepotrvá dlho, už okolo poludnia sa začnú tvoje pocity zlepšovať. Silu dokážeš nabrať pohybom alebo pobytom v prírode. Nezostávaj sedieť doma, mohla by si to večer ľutovať. Užívaj si teplé jarné počasie, ktoré ti dodá dostatok sily a energie.

Škorpión

Dnešná sobota ti môže priniesť nečakané udalosti, na ktoré sa snaž byť maximálne pripravená. Ideálne bude, ak budeš svoje reakcie držať na uzde a posnažíš sa prijať niektoré záležitosti s chladnou hlavou. Môžeš sa cítiť unavene alebo skleslo, v tom prípade určite zájdi za najlepšou kamarátkou alebo niekým, kto ti je blízky. Určite ťa s radosťou vypočuje.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop