žena

Lev

Citlivé vplyvy Mesiaca a Venuše ťa v túto aprílovú stredu pozývajú k chvíľke reflexie, dávajú ich do poriadku a regenerujú tvoju myseľ a dušu. Hviezdy oznamujú šťastný postoj k priateľstvu a zdravú chuť na potešenie zo života. Benevolencia planéty Merkúr znamená šťastnú fázu pre štúdium, podnikanie, randenie a expresívnu kreativitu.

Panna

Tento deň ponúka dobré príležitosti na prežitie spokojných a úspešných chvíľ. Buď pripravená prijímať ponuky na zlepšenie. Môžu byť síce náročné z hľadiska energie a času, ale budú určite obohacujúce. Je dôležité, aby si sa neuzatvárala do seba, pretože tieto dni sú vhodné na otvorenie tvojej mysle, novým perspektívam a novým spôsobom práce.

zdroj: Pexels/Andrea Piacquadio

Váhy

Cítiš sa priťahovaná k tým priateľom, ktorí robia tvoju životnú cestu radostnou a šťastnou. To ťa vedie k prirodzenému výberu starých priateľov.  Skoky srdca sú tiež stimulované hviezdami. Pokoj a harmónia prichádza do vzťahového života. Hviezdy jari ťa pozývajú k tomu, aby si obnovila svoj doterajší spôsob života.

Škorpión

Môžeš sa dostať do víru projektov a série pozvánok či stretnutí. Máš pochybnosti o čestnosti svojho kolegu? Dobre si preštuduj istú záležitosť a uisti sa, že pracuješ s dôverou. V dnešnú aprílovú stredu neexistujú žiadne pozitívne finančné pohyby. Horoskop odporúča, aby si neskúšala ani šťastie v hre. Tvoja šťastena sa pozerá iným smerom.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop