ženské znamenia
Pexels/Asdrubal Luna

Keď si chceš s mužom vybudovať vzťah plný lásky, harmónie, dôvery a porozumenia, nemali by ste byť navzájom pre seba toxickými. Čo si myslíš o sebe? Si toxická alebo nie? V tomto článku odhalíš ženské znamenia, ktoré sú. Mali by s tým niečo robiť, inak im žiadny vzťah nevydrží dlho.

Lev

Žena Levica si jednoducho nevie pomôcť. Napriek tomu, že sa o nej hovorí, aká je dokonalá a vždy štýlová, dokáže byť aj poriadne toxická. Vo vzťahu musí byť vždy tá, ktorá má nad všetkým kontrolu a o všetkom rozhoduje. Nedokáže pochopiť, že na to majú byť dvaja ľudia a majú sa striedať.

Chcela by všetko ovládať, vlastniť a pýšiť sa tým. Nezáleží jej na tom, či sú s priateľom pohádaní, ale keď idú na verejnosť, túži po tom, aby boli tým najlepším a najmilším párom. To, že to je len pretvárka, sa nikto (podľa nej) nemusí dozvedieť.

šťastný pár
zdroj: Pexels/ Vlada Karpovich

Škorpión

Ďalšou toxickou priateľkou je Škorpiónka. Táto žena má ako živel vodu, preto je často pesimistická, negatívna a nič nevidí optimisticky. Na všetko sa dokáže sťažovať, nič jej nie je dosť dobré a práve ona je z tých ľudí, ktorí vidia pohár poloprázdny, nie poloplný.

Vo vzťahu sa často háda, nedokáže zniesť, že nemá pravdu a niečo nevyšlo podľa jej predstáv a často si svoju zlosť, smútok, alebo hnev, vybíja na svojom priateľovi. On je potom z toho nešťastný tiež, ale nevie čo má robiť. Škorpiónku ešte nikto nikdy neskrotil.

Panna

Medzi toxické ženské znamenia patrí aj Panna. Na prvý pohľad to môže vyzerať tak, že táto žena je zosobneným milosti, ale nedaj sa zmiasť. Je to len maska. V skutočnosti je veľmi toxická, lebo jej perfekcionistická stránka jej nedá spávať.

Počas celej doby vzťahu sa trápi tým, že jej priateľ nerobí presne to, čo povie. Potom sa sťažuje kamarátkam a keď sa to partner dozvie, len sa hádajú a nedokážu prestať.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy