denný horoskop

Aj keď je dnes deň ako stvorený na oddych a relax, nič také ťa zatiaľ nečaká. Pred sebou máš ešte dva posledné pracovné dni. Prečítaj si denný horoskop a dozvieš sa, čo ťa čaká a neminie.

Baran

Po vojne je každý generál, hovorí denný horoskop. Nemala by si sa smiať na chybách ostatných, pretože škodoradosť sa nevypláca. Skús rozmýšľať dopredu a viac predvídať. Vďaka tomu ťa ľudia v tvojom okolí ocenia a nevyvoláš v práci žiadnu hádku.

Býk

Dnes pracuj na 120 % a nesnaž sa chváliť cudzím perím. Pokiaľ budeš naozaj dobrá, šéf ťa odmení a dostaneš prémie. Nemala by si byť moc namyslená. Tvoj štvrtok bude vďaka tomu lepší.

Blond žena
zdroj: Pexels/Alesia Kozik

Blíženci

Kto druhému jamu kope, sám do nej spadne. Nesnaž sa byť dnes zlá, zákerná alebo robiť problémy. Mohlo by sa to otočiť a narobila by si si starosti jedine ty. Snaž sa byť na všetkých milá.

Rak

Po tvrdej práci by si mala vyraziť na masáž. Vďaka tomu sa ti zregeneruje telo a budeš lepšie pripravená na víkend. Pokiaľ si ju nedáš priamo od profesionála, popros aspoň priateľa. Môžeš tak zažiť romantický večer.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop