Unsplash/Priscilla Du Preez

Prvý víkendový deň ti prinesie plno zážitkov, no nezaobíde sa ani bez sklamania. Dávaj si pozor na to, čo sa stane tvojmu znameniu.

Baran

Dnes ťa čaká príjemný deň, budeš obklopená pozitívnymi ľuďmi a nezažiješ žiadnu hádku. Pokiaľ sa chceš po náročnom týždni odreagovať, choď sa večer zabaviť do mesta. Ak nie, mala by si si vychutnať domácu pohodu v pyžame.

Býk

Tvoja sobota bude plná prekvapení. Už ráno ťa zaskočí rodina, pretože ti oznámia nečakanú správu. Neskôr poobede môžeš čakať prekvapenie od priateľov, ktorí ťa vytiahnu von. Nebuď lenivá a vyraz do mesta.

Blíženci

Sobotu prežiješ bez vzrušenia. Budeš sa nudiť, čo vôbec nie je pre teba, no občas musíš mať aj ty takéto dni. Vďaka tejto sobote si budeš oveľa viac vážiť nedeľu, ktorá bude v znamení turistiky.

Rak

Dnes čakaj nepríjemné správy. Kvôli tomu budeš mať smutný deň, ktorý nezachráni ani tvoj priateľ. Poobede vybehni do prírody a snaž sa behať. Beh ti pomôže na dobrú náladu a vyčistíš si hlavu.

Lev

Tvoja sobota bude v znamení rodiny. Ráno ťa čakajú spoločné raňajky a neskôr sa vydáte na výlet, ktorý bude posledný v jesennom období. Vďaka tomu si ho užiješ a nebudeš smutná. Večer napíš priateľovi a choďte na rande.

Panna

Sobotu budeš mať namáhavú. Od rána budeš mať veľa práce, čo sa odrazí na tvojej energii. Poobede môžeš zaspať a prebudiť sa až večer. Pokiaľ sa tomu chceš vyhnúť, daj si dve kávy, aby si nezaspala.

Váhy

Dnes ťa nič zaujímavé nečaká. Prežila si úspešný týždeň, tak máš nárok na oddych, ktorý nutne potrebuješ. Vylož si nohy a nič nerob – neupratuj, nevar, nechoď von. Regeneruj svoje telo, pretože máš pred sebou opäť ťažký týždeň.

Škorpión

Tvoja sobota bude nepríjemná. Pohádaš sa s priateľom, pretože sa nezhodnete v tom, čo by ste mali dnes robiť. Celé doobedie budeš nahnevaná, no prejde ťa to, pretože ťa príde prekvapiť. Vďaka tomu sa na neho nebudeš hnevať a zmieriš sa s ním.

Strelec

Sobotu budeš mať nabitú programom. Čaká ťa turistika a to poriadne náročná. Nezabudni si nabaliť veľa vody a jedla. Vďaka tomu budeš na vrchole prvá a všetkých predbehneš. Večer budeš unavená a rýchlo zaspíš.

Kozorožec

Dnes sa stretneš so svojím bývalým priateľom. Nebude to nič príjemné, preto by si nemala nadväzovať očný kontakt – môžeš byť sklamaná. Ak si ním budeš dlhšie, mala by si hlavu v smútku a tvoja zlá nálada by trvala dlho.

Vodnár

Tvoja sobota ti prinesie úsmev na tvár. Celý deň sa ti bude dariť, budeš šťastná a budeš si spievať pesničky. Rodina sa ťa bude zo začiatku pýtať, čo sa ti stalo, no neskôr si zvyknú. Večer budú naladení rovnako.

Ryby

Vďaka dnešnému dňu si uvedomíš, že nič nie je samozrejmosť. Pôjdeš na návštevu k svojim blízkym a prejavíš im svoju lásku. Vieš, že tu nebudú nastálo, preto sa k nim začneš správať milo a láskavo.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy