Horoskop na dnes

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Aj v strede týždňa ti prinášame horoskop, ktorý ti poodhalí, čo môžeš očakávať a na čo sa máš pripraviť. Tešíš sa alebo máš obavy?

Toto je tvoj horoskop na dnes

Ak si zvedavá, čo si pre teba pripravili hviezdy na september, prečítaj si tiež mesačný horoskop. Bude to tvoj šťastný mesiac alebo by si ho najradšej preskočila?

Baran

Je čas zavolať svojim kamoškám a užiť si spoločný babský deň, ktorý ti už tak dlho chýbal. Vyrazte na nákupy, drink či dlhú prechádzku a vyspovedaj sa im z toho, čo ťa ťaží. Nikto ti neporadí lepšie ako ony, keďže ťa poznajú najlepšie.

Býk

Zmenu počasia vnímaš veľmi citlivo a môže sa stať, že ťa kvôli tomu dnes prekvapí aj tvoje zdravie. Dopraj si radšej relax doma, daj si teplý kúpeľ, čaj a oddýchni si pri dobrom filme. Budeš za to ešte vďačná.

beauty rutina pre tridsiatničky
zdroj: Pexels/Yan Krukov

Blíženci

Po práci sa už vykašli na povinnosti a uži si pokojné poobedie či už s priateľmi alebo partnerom. V poslednej dobe veľa pracuješ a musíš niekedy aj vypnúť. Počúvaj svoj horoskop.

Rak

Horoskop ti praje, láska je vo vzduchu! Ak sa v tvojom okolí pohybuje niekto, kto si už získal tvoju pozornosť, má veľkú šancu, že dnes spolu prelomíte ľady. Prestaň sa obávať sklamania, ktoré si zažila v minulosti, je čas ísť vpred.

Muž a žena sa na seba usmievajú
zdroj: Pexels/Wesner Rodrigues

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop