žena

Strelec

Horoskop hovorí, že dnes nie je Mesiac na tvojej strane. Buď preto opatrná vo finančných záležitostiach a rovnako si dávaj pozor na porušenie nejakých pravidiel. Očakáva sa aj určitý nepokoj v láske. Snaž sa nepadnúť do pasce návykov, ktoré riskujú zničenie aj tých najlepších vzťahov. Venuj sa o niečo viac svojim priateľom a najbližším.

Kozorožec

Tento deň bude priaznivý na rozšírenie nových obzorov. Maj oči otvorené, keď sa s niekým novým zoznámiš. Hviezdy totižto hovoria, že ťa čaká zásadné a dôležité stretnutie pre tvoju kariéru alebo vzťah. Využi naplno obrovskú dávku kreativity a rovnováhy, ktoré máš k dispozícii. Cestovanie ti prináša vynikajúce impulzy pre tvoj budúci život.

žena
zdroj: Pexels/Карина Каржавина

Vodnár

Dnes sa sústreď na sebazáchovu, aby ti v najrušnejších chvíľach nedochádzala energia. Obmedz aj svoje predsavzatia a ambície, pokiaľ ťa vedú k zanedbávaniu základných životných potrieb, ako je láska či oddych. Na akékoľvek útoky zo strany partnera reaguj láskavými gestami. Uvidíš sama, že to má význam.

Ryby

Bariéry medzi tebou a vonkajším svetom sa môžu v túto stredu zrútiť. Pocity viny zmiznú a ty prežiješ krásny deň aj napriek nepriaznivému Mesiacu a Jupiteru. Tieto planéty by sa mohli postarať o chvíle melanchólie a pesimizmu. Veľkou výhodou sú však tvoji priatelia, ktorí ti prejavujú veľkú náklonnosť a úprimnú túžbu zdieľať radosť a šťastie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop