žena

Strelec

Dnešný horoskop upozorňuje, aby si nenútila ruku osudu. Pri určitých príležitostiach je rozumné nechať udalostiam prirodzený priebeh. K odstraňovaniu vecí, opotrebovaným situáciám a zavádzaniu tých nových by malo dochádzať podľa potreby. Rovnako si dávaj pozor na to, aby si neprijímala pozície vo finančnej oblasti.

Kozorožec

Toto je konštruktívny deň, ktorý sa má stráviť v atmosfére úplného pokoja. Tvoj psychický stav je uvoľnený, či už vďaka ochote usmievať sa na život alebo vďaka dobrým vplyvom hviezd. Predposledný májový štvrtok bude plynúť harmonicky, bez akejkoľvek nudy a bude aj o niečo viac vzrušujúcejší. Viesť môže aj k viacerým otvoreniam sa v oblasti lásky a tiež novým stretnutiam.

Žena v tielku na lúke
zdroj: Unsplash/Autri Taheri

Vodnár

Tento predposledný májový deň v mesiaci je sľubný pre oblasť práce a okamžité zdroje, akými sú financie. Tvoja finančná situácia by sa mala čoskoro vrátiť do starých koľají. Nemáš síce nedostatok zdrojov, no fantázia a šťastie ti pomáhajú pri mnohých príležitostiach. Zelená svieti pre ambiciózne projekty, neustupuj však zo strachu z nejakých prekážok.

Ryby

Dnes k tebe hviezdy nie sú štedré. Spôsobovať môžu chvíle zlej nálady, nespokojnosti alebo stresu. Dávaj si pozor na mužov, ktorí sú pre teba príliš zrelí. Nemala by si sa však nechať strhnúť nepriazňou osudu. Často práve v takýchto chvíľach dokážeme zo seba dostať to najlepšie. Všetko zvládneš, buď len silná.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop