žena

Lev

Hviezdy ti dávajú v tento deň pokoj a vyrovnanosť. Horoskop hovorí, že tieto pokojné chvíle sú ideálne na vrhnutie svetla do svojho života a objavenie svojich skutočných túžob či každodenných potrieb. Nezabúdaj, že je múdre neočakávať príliš veľa od života. Veci by ti však nemali ísť zle a jedným z tajomstiev šťastia je vedieť, ako byť spokojný.

Panna

Toto je deň vzostupov a pádov. Ak si si na jednej strane istá vo svojom smerovaní svojich nápadov, na druhej strane ti môže chýbať citlivosť a dostupnosť. Zastav sa a premýšľaj. Môže to byť tvoj najlepší postoj aspoň pre dnešok. Večer so dopraj oddych alebo príjemnú prechádzku, uvoľni svoje zmysly.

Denný horoskop na sobotu
zdroj: Pexels/Lola Russian

Váhy

Dnes sa môžeš rozhodovať postarať sa o seba a svoju psychickú pohodu. Urobiť tak môžeš jednoduchou a primeranou prevenciou. Estetické ošetrenia a terapie na odstránenie chronických ochorení sú tiež uprednostňované.  Zelená svieti aj športu. Preferuj však cielený a ľahký fyzický pohyb a nič nepreháňaj.

Škorpión

Mesiac máj môžeš zakončiť štýlovo s astrálnymi vplyvmi, ktoré vyzdvihnú city, eros a kreativitu. Máš pocit, že si hlavným hrdinom v každom prostredí, ktoré často navštevuješ? Hviezdy hovoria, že áno. Je čas začať alebo pokračovať v krásnom milostnom projekte, ale investovať aj do seba. A už len tá myšlienka ťa poteší.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop