Žena a muž v objatí
Instagram/anajohnson

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Ale ten týždeň rýchlo letí. Nemyslíš? Pred nami nový deň, štvrtok, čo je teda naozaj len krôčik od milovaného víkendu. Poďme sa pozrieť, na čo by si sa mala nachystať tentoraz. Hviezdy nám prezradili, že jedno znamenie čaká osudové stretnutie. 

Baran

Postav sa pevnými nohami na zem. Nelietaj, ale správaj sa ako sa od dospelého očakáva. Žiť v ilúzii ti nezaplatí účty, ani ti nenakúpi  jedlo či nezaplatí poplatky.

Býk

Tento deň využi na očistu duše, mysle a tela. Pomôže ti to nabrať silu a energiu, ktorú budeš potrebovať nasledujúce dni najmä v práci. Dnes by sa inak nemalo udiať nič také, čo by ťa prekvapilo. Ide celkom o obyčajný deň.

Blíženci

Tak a je to tu. Večer očakávaj osudové stretnutie, ktoré zmení tvoj pohľad na lásku. Doteraz si prežila nešťastné rozchody. To ale preto, že ste si neboli súdení. Dnes pocítiš, čo je to pravé iskrenie a náklonnosť.

Rak

Dnes nezabudni aj na praktické veci. Nech si žena do voza aj do koča. Prekonaj bariéry, ktoré ťa delia od tvojho okolia. Ani si nevieš predstaviť, koľko úžasných ľudí by si tým spoznala.

Lev

Možno sa budeš viac kritizovať a vnímať ako predchádzajúce dni, ale hlavne to nepreháňaj. Zbytočne sa zdeptáš a pokazíš si tým celý deň. Ak práve nemôžeš vybehnúť do spoločnosti, čo si takto urobiť rande sama so sebou?

Panna

Už ti niekto povedal, že mrzutých ľudí nemá nikto rád? Neber to v zlom, ale pokiaľ sa budeš správať, akoby ti ublížil celý svet, veľmi si tým nepomôžeš a ľudia s tebou nebudú chcieť tráviť čas. A dnes to pri tom vyzerá, že ťa niekto pozve von.

Váhy

V práci to momentálne nevyzerá vôbec ružovo. Nadriadený si bude všímať aj ten najmenší detail a každú chybičku ti vyhodí pred oči. Čo by si mala urobiť? Nedať sa vyviesť z miery.

Škorpión

Nezabúdaj na tvoje telo, ktoré pre teba robí maximum, no ty pre neho minimum. Skús si dnes večer zabehať alebo len tak si dopraj prechádzku po čerstvom vzduchu. Aj takéto maličkosti pomáhajú.

Strelec

Ak ťa bolí hlava, príčinu hľadaj v tom, ako sa pozeráš na svet. Mozog, respektíve hlava, je prvým miestom, odkiaľ sa šíria impulzy bolesti do celého tela. Až príliš nad všetkým uvažuješ.

Kozorožec

Ani zlý, ale ani najlepší deň. Taký priemer. V práci to bude rovnaký stereotyp ako vždy. No tak si to aspoň večer doma s partnerom nejako oživ. Čo takto romantická chvíľka len pre vás dvoch?

Vodnár

Všetky problémy proste už zahoď do koša a nevyťahuj ich. Najmä nie dnes, kedy ťa kamaráti pozvú von, tak nebuď ako kamenný stĺp. Viac si užívaj prítomnosť.

Ryby

Dnes si daj pozor na prípadné emočné napätie. Ak sa necítiš byť vo svojej koži, radše ostaň doma sama, než by to malo vybuchnúť do konfliktov. Migrénu zaženieš dostatkom pitného režimu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy