dva vzťahy naraz

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Malo by ti byť jasné, že muži dokážu byť poriadne vynaliezaví, keď chcú ženu dostať do postele. Avšak, to je len omrvinka z toho, čo dokáže chlap, keď chce udržiavať dva vzťahy naraz. Musí sa pekelne snažiť, aby na to nikto neprišiel.

Takí muži sa narodili v týchto znameniach a mala by si sa mať pred nimi na pozore, lebo nikdy nevieš, kedy bude práve ty tá druhá.

Baran

Muž v znamení Barana dokáže byť poriadne zákerný. Keď chce niečo dosiahnuť, nezastaví sa pred nikým a dokáže robiť špinavé veci za chrbtom kohokoľvek.

Pokiaľ túži po tom, aby mal dve ženy a každá plnila inú funkciu, podarí sa mu to. Ťažko, ale naozaj mu to takto môže fungovať. Neustále si musí pripomínať, že je niečo viac ako ostatní, tak sa bude snažiť z celých síl, aby mal aj viac žien.

dva vzťahy naraz
zdroj: Pexels/Roghaye Arabpour

Lev

Aj tento muž je zákerný, len s tým rozdielom, že si svoje správanie dokáže vždy odôvodniť, a preto nemá ani len výčitky, keď to robí. Je so sebou spokojný, lebo si o sebe myslí, že je úžasný a neprekonateľný, preto na neho ženy tak letia. Vďaka tomu má niekedy aj dve frajerky naraz – nechce žiadnu pustiť k vode, preto s nimi udržuje vzťah na striedačku.

Škorpión

Aj Škorpión je v oblasti vzťahov prefíkaný. Už si si o ňom mohla prečítať, že má rád pomstu, a keď mu niekto urobí niečo zlé, neváha mu to vrátiť aj s úrokmi. Dva vzťahy naraz udržiava rád preto, lebo má možno z minulosti zlú skúsenosť a chce, nech sa aj ostatní ľudia cítia tak, ako sa cítil on, keď zostal sám a na ocot. Hoci by to v hĺbke duše neprial nikomu, nemôže si pomôcť, túžba po pomste je väčšia.

Muž si všimol ženu
zdroj: Pexels/Ron Lach

Ale ani ženy nie sú bez viny. Tie, ktoré dokážu bez výčitiek udržiavať dva vzťahy naraz, sa narodili zväčša v znameniach, o ktorých sme písali v tomto článku TU.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy