žena

Strelec

Dobrá vôľa a značná pomoc ti umožňujú žať morálne a materiálne uspokojenie. Dávaj si však pozor na mierne závistlivých ľudí. Dobrotivosť niektorých planét ťa stavia do najlepšej pozície na prekonávanie prekážok, aj keď s istým výdajom fyzickej energie. Nezabudni si dopriať dostatok nočného spánku, tvoje telo ho potrebuje.

Kozorožec

Aj dnes ťa hviezdy pozývajú, aby si uzavrela dobrý obchod a zlepšila využitie tvojho času a iných zdrojov vo všeobecnosti. Získaj správny konsenzus pre inovatívne koncepty, zavedené v profesionálnom prostredí. Tvoja odvaha bude odmenená vylepšeným imidžom a pozitívnym bankovým zostatkom. Máš sa na čo tešiť.

žena
zdroj: Pexels/Dziana Hasanbekava

Vodnár

Horoskop hovorí, že dnes môžeš zažiť mierny pokles pozitívneho trendu. Hviezdy tohto dňa ťa môžu znepokojiť či zneistiť a v dôsledku určitého napätia sa môžeš stať agresívnou a neopatrnou. Daj si pozor na to, aby si neprehĺbila konflikty s obchodnými partnermi. Na pomoc ti slúžia blahodarné lúče Marsu a Jupitera, ktoré ti dodajú húževnatosť, dobrú náladu a harmóniu. Sú pre teba nielen užitočné, ale tiež ťa prinútia odpustiť tým, ktorých si urazila.

Ryby

Dnes ti svieti introspektívny Mesiac, a preto by si mala prijať jeho pozvanie a zastaviť sa na chvíľu. Premýšľaj a začni tým, že prehodnotíš malé zmeny, ktoré môžu lepšie ako veľké revolúcie. Možno existujú rušivé prvky, ktoré ti bránia naplno si užiť nejaký magický moment. No je to trochu tvoja chyba. Rada totižto premýšľaš a obávaš sa o budúcnosť, no neodkážeš si užívať prítomnosť. Daj si teda sľub, že sa budeš viac zaoberať prítomnosťou.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop