žena

Strelec

Lunárny vplyv tohto dňa ti pomáha vniesť poriadok do zamotaných záležitostí, a to najmä tých, ktoré sa týkajú minulosti. Horoskop hovorí, že by mohli konečne priniesť definitívny výsledok. Na tvojej oblohe však svieti jedna citlivá hviezda. Hovorí o pauze, ktorú by si mala využiť na zamyslenie sa. Nezabúdaj na chvíle strávené so svojimi najbližšími. Poskytnú ti podporu, ktorú tak veľmi potrebuješ.

Kozorožec

Dnes ti planéty Mesiac a Saturn prinášajú empatiu, vďaka ktorej môžeš urobiť hneď niekoľko dobrých skutkov. Myšlienky na prácu ťa vôbec nedesia, práve naopak. Sú presne to, čo ťa dnes ženie smerom vpred. Tvoji kolegovia si navyše cenia všetko, čo pre nich dokážeš urobiť. Budú pri tebe stáť, keď budeš pomoc potrebovať práve ty.

žena v práci
zdroj: Pexels/Andrea Piacquadio

Vodnár

Tento predposledný utorok pre teba vyzerá sľubne aj napriek menej priaznivému Mesiacu. Aj tvoj atraktívny postoj ti umožňuje stretávať sa s novými ľuďmi. Niektorí z nich ťa môžu posúvať smerom vpred v oblasti práce a kariéry. Nenechaj si ujsť takéto známosti. V prípade, že sa zamýšľaš nad akýmikoľvek zmenami vo svojom živote, skús si každú jednu vec dôkladne premyslieť.

Ryby

Ak si vo vzťahu, dávaj si dnes pozor na akékoľvek pochybnosti. Nemuselo by to dopadnúť najlepšie. V práci je možné, že očakávaš vyriešenie istého problému, no neprichádza. Buď trpezlivá a zbytočne nedramatizuj. Pokiaľ si single, priprav sa na nečakané stretnutie, ktoré by mohlo ukončiť tvoju osamelosť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop