Našťastie existujú aj také typy ľudí, ktoré by sa najradšej rozdali a urobili všetko možné, len aby bol svet krajším. Sú síce za to občas aj veľmi zneužívaní, no väčšinou to robia preto, lebo jednoducho chcú. Tak, ako vedia byť niektorí dosť zákerní, oni sa snažia byť prajnými. Vieš, ktoré znamenia zverokruhu majú k tomu sklony?

Vodnár

V mnohých ohľadoch neuveriteľne zvláštne znamenie zverokruhu, môžeš si byť však istá, že by Vodnár urobil všetko preto, aby boli ľudia, ktorých miluje, maximálne spokojní. Totižto práve on urobí pre ich šťastie to, čo je v jeho silách. Keď sú nešťastní oni, ani jemu nie je veľmi do smiechu. Zároveň je majster v prekvapeniach a nemá ani ten najmenší problém minúť aj celú výplatu, keď vidí, že im to urobí radosť. Vodnár miluje, keď môže vyčarovať úsmev druhým.

Býk

Na jednej strane utiahnuté znamenie, ktoré sa k ľuďom vie správať i dosť sebecky, no na druhej strane, ľudí, ktorých naozaj miluje, na ktorých mu záleží, by najradšej niesol na rukách. Vôbec sa nemusíš obávať toho, že by ťa Býk zradil. Ba naopak, je verný a ochotný pre rodinu aj pre priateľov či partnera, spraviť všetko, čo mu uvidí na očiach. Často je však potom zneužitý, pretože je zaslepený a nevidí, že to niekto druhý nemyslí úprimne ako on.

zdroj: Photo by bruce mars from Pexels

Rak

Keď sa rozhodne s niekým byť, už sa ho väčšinou nepustí a určite nedopustí, aby od neho niekto odišiel. Áno, taký je Rak. Práve preto je šťastný, keď môže robiť všetkým radosť, no v prvom rade svojej láske, ktorá je pre neho niečo ako alfa a omega. Znie to bláznivo, ale toto znamenie zverokruhu má tendenciu zabudnúť na všetko ostatné a naplno sa odovzdať svojej polovičke.

Panna

Nemôže sa zabudnúť ani na Pannu, ktorá je veľmi praktická a jemná. K ľuďom sa vie správať naozaj veľmi milo, pretože chce, aby sa tak správali aj oni k nej. Väčšinou býva nápomocná a nemá problém spraviť čokoľvek preto, aby ju ľudia milovali. A áno, chce byť milovaná.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.