Pexels/Victoria Strelkaph

Každý deň ti môže priniesť príležitosť na to, aby si ukázala to najlepšie, čo v tebe je. Čítaj ďalej a dozvieš sa, či to bude práve teraz.

Baran

Nemala by si sa púšťať do dialógov, pretože sa môže stať, že niekoho urazíš. Tvoje slová by si vysvetlil inak, než boli myslené a z tejto situácie by si sa už nedostala. Zachovaj si chladnú hlavu a radšej buď vo voľbe slov opatrná.

Býk

Mala by si viac pomáhať doma. Prípravy na Vianoce vrcholia, preto si nemôžeš dovoliť ani jeden voľný deň. Uvedom si, že keď prídu sviatky, oddýchneš si až nad mieru, preto pracuj teraz. Keď pridáš ruku k dielu, budeš na seba hrdá.

Blíženci

Ak ťa čaká veľká výzva, neboj sa jej. Hviezdy máš naklonené na svojej strane, preto sa ti nič zlé nestane. Naopak, môžeš prežiť celkom príjemný čas, kedy budeš obklopená rodinou a ľuďmi, ktorí ťa majú radi. Bude to pre teba vzácne.

Rak

Ako sa hovorí – nie je dôležitý cieľ, ale cesta. Pokiaľ si z tých šťastných ľudí, ktorým sa podarilo splniť si celý zoznam predsavzatí do konca roka, gratulujeme ti. Teraz je ten ideálny čas na to, aby si si napísala nové a pripravila sa na ne. Skvelý rok máš pred sebou.

Lev

Máš svoje povinnosti, ktoré musíš splniť, aj keď nepracuješ. Ak budeš usilovná, poobede budeš mať voľno a môžeš ísť s priateľom von. Sánkovanie a guľovanie sú zimné aktivity, ktoré by ste nemali vynechať. Vrátite sa do detských čias a utužíte lásku medzi vami.

Panna

Využi voľný čas na to, aby si prehodnotila všetko, čo sa ti doteraz stalo. Úspechy, no aj svoje neúspechy. Vďaka tomu získaš prehľad o tom, čo by si mala v budúcom roku zlepšiť. Priprav sa na to už teraz, aby ťa to v januári neprekvapilo.

Váhy

Čaká ťa zvláštny deň, pretože budeš mať pocit, že ťa ľudia odmietajú, aj keď nebudeš vedieť prečo. Doobeda sa budeš cítiť osamelá, no neskôr ti náladu vylepší nečakané stretnutie. Objaví sa stará láska, ktorá v tebe zapáli niečo, o čom si si myslela, že je dávno uhasené.

Škorpión

Mala by si zvoľniť tempo. Odviedla si skvelú prácu, preto si dopraj oddych a zameraj sa na seba. Rob iba to, čo uznáš za vhodné. Keď ťa bude rodina presviedčať o tom, aby si im pomohla alebo upratala, vymysli si výhovorku a relaxuj.

Strelec

Nemala by si zabúdať na to, že si vo vzťahu. Zavolaj partnera na rande a strávte spolu príjemný čas pri dobrom jedle. Ak si single, môžu na teba doľahnúť pocity samoty, no rýchlo ich zažeň do kúta a zavolaj kamarátkam. Rozveselia ťa.

Kozorožec

Nečaká ťa nič zvláštne, preto máš voľnú ruku v tom, čo budeš robiť. Nebudeš pociťovať žiadne napätie, stres a neukážu sa ani žiadne hádky. Budeš sa čudovať, pretože ste sa s rodinou zvykli pred Vianocami hádať, no na druhej strane budeš rada. Vychutnáš si oddychový deň.

Vodnár

Naopak, teba čaká jedna nepríjemná hádka s partnerom. Daj si pozor na to, aby si nepovedala niečo nevhodné, pretože by to mohlo vyústiť až do rozchodu. Ešte stále sa ľúbite, preto je šanca vzťah zachrániť. Pamätaj si, že pravá láska prekoná všetko. Ak nie, tak nebola tá pravá.

Ryby

Ak od niekoho zistíš, že ťa nejaká osoba ohovára a robí zle, priamo ju konfrontuj medzi štyrmi očami. Nebude to čakať a tak sa zľakne, až všetko prizná. Ty budeš mať čisté svedomie a ona si uvedomí, ako nevhodne sa správala. Vďaka tomu vyhráte obe.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy