žena

Pred nami je posledná decembrová sobota, ktorá je zároveň aj poslednou v roku 2023. Horoskop hovorí, že viaceré sa môžu tešiť na príjemné a šťastné udalosti. Je to zároveň aj deň, kedy sa môžeš viac zamyslieť nad všetkým, čo ťa počas tohto roku postretlo. Aká sobota čaká práve teba?

Horoskop na dnes

Baran

Horoskop hovorí, že v praktickej oblasti pre teba prichádzajú v tento deň možnosti úspechu predovšetkým tie zahraničné. Vynikajúci priestor sa naskytá aj pre tie, ktoré si chcú rozšíriť okruhy svojich existenčných obzorov. Šťastné udalosti očakávaj aj v oblasti pocitov. Neodmietaj pozvania, najmä ak hľadáš partnera svojich snov.

Býk

Mesiac sa v túto poslednú decembrovú sobotu nachádza v tvojom znamení a zrazí sa s Uránom. Znamená to, že ti prinesie vzostupy a pády myšlienok či tvojich vnútorných pohybov. Nerob žiadne unáhlené rozhodnutia a dávaj si pozor aj na impulzívne reakcie. Ostatné planéty ti ponúkajú oporu a umožňujú jasnú a sebavedomú víziu.

znamenia odsúdené na úspech
zdroj: Instagram/zhest__axasii

Blíženci

Vyzerá to tak, že planetárne kresby tejto poslednej decembrovej soboty potvrdzujú tvoje dobré vlastnosti. Stimulujúce účinky majú aj na milostný život. Mnoho bytostí, narodených v tomto znamení, bude dnes môcť vydať zo seba to najlepšie, čo sa týka pocitov a dostupnosti. Niektoré zas môžu túžiť po stretnutiach a nových známych.

Rak

Astrálny pokoj pokračuje aj pre tvoje znamenie. V tomto období je jednou z tvojich silných stránok to, že vieš, ako čeliť výzvam svojich protivníkov a presadzovať svoje názory slovami, ale aj činmi. Pohovory a stretnutia sú dnes možné, avšak len na vyžiadanie. Pokiaľ sa chystáš podpísať nejakú dôležitú zmluvu, výsledok bude pozitívny.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop