žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Strelec

Kreativita sa dnes u teba prejavuje vo všetkých svojich podobách. Spoločenskosť a osobný šarm sú na vrchole a aj v láske je všetko dokonalé. Idylický život prevláda aj v oblasti pocitov. Ak si single, spoznáš niekoho, kto sa práve pripojil k tvojmu  profesionálnemu svetu, a práve tu môže vzniknúť láska na prvý pohľad.

Kozorožec

Dnes môžeš očakávať významné udalosti v oblasti vzťahov, no najmä v priateľstvách. Mala by si mať silný zmysel pre pohodu a originalitu, predovšetkým, ak potrebuješ komunikovať o svojich myšlienkach a nápadoch. Pokiaľ si vo vzťahu, môžeš posilniť svoje porozumenie s partnerom. Ak si single, nechýba ti príležitosť podmaniť si tú správnu osobu.

Ryšavá žena
zdroj: Unsplash/Trevin Rudy

Vodnár

Horoskop hovorí, že by si sa rada zapojila do spoločenského života. Nie je to len z túžby po protagonizme, ale vychádza to aj z tvojej životnej potreby. Najradšej by si sa vrhla do situácií, ktoré môžu urobiť tvoj život živším. Morálna alebo materiálna podpora priateľa ti dáva ďalšiu istotu. Úspešné sú aj záležitosti a intelektuálne testy, ktoré prešli s prestížou. Večer si uži so svojimi priateľmi.

Ryby

Tento deň prináša magický moment pre tvoje znamenie. Harmonicky sa v ňom spája príťažlivosť a spoločné záujmy. Dobre sú na tom aj umelecké trasy, ktoré uhasia smäd po poznaní a podnietia tvoju zvedavosť. V túto marcovú sobotu máš obrovskú dávku citlivosti, kreativity, optimizmu a šťastia. Užívaj si to naplno.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop