žena v snehu

Druhý sviatok vianočný prináša možnosti ako pre lásku, tak pre chvíle strávené s najbližšími. Horoskop odporúča dokonca, aby ho niektoré strávili v spoločnosti, pretože môžu spoznať niekoho výnimočného. Aký utorok čaká práve teba?

Horoskop na dnes

Baran

Vplyvom dnešných hviezd si uvedomíš svoj talent, dokážeš tiež využiť svoj šarm a hrať rolu pozitívneho dominátora v milostnom vzťahu. V tomto období si v láske menej komplikovaná, a to je dobre ako pre teba, tak aj pre toho, komu na tebe záleží a miluje ťa. Využi tento šťastný okamih naplno vo svoj prospech.

Býk

Hviezdy ťa pozývajú, aby si zrealizovala svoje túžby, nad ktorými sa už dlhšiu dobu zamýšľaš. Akékoľvek nové kontakty sú vítané a doslova aj žiadané. Tvoje činy sú rozhodujúce a pripravené na okamžitú realizáciu projektov. Horoskop hovorí, že je tu priestor aj pre lásku. Preži tie najkrajšie pocity ako oslavu tvojej náklonnosti k životu.

Horoskop na dnes
zdroj: Unsplash/Ryan Hoffman/ Ryan Hoffman

Blíženci

Dnes je na tvojej astrálnej oblohe veľa nepriateľstva a najviac negatívne body predstavuje nedôvera voči tvojmu okoliu, ale aj rodine. Prežívať môžeš akési návaly hrdosti. Prinúť sa uznať platnosť úsudkov iných ľudí a prijať múdre rady od osôb narodených v znamení Vodnára a Leva. Opatrnosť sa vyžaduje aj pri pohybe, športe a šoférovaní.

Rak

Dvere do priaznivej budúcnosti sú otvorené. Môže chvíľu trvať, kým vytvoríš nové projekty, no prinášajú možnosť oveľa uspokojivejšej, budúcej kariéry. Venuj sa jej húževnato a dôsledne. V láske je dobré odložiť svoj vzhľad a venovať sa citovým záležitostiam.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop