Instagram/madamelena_

Aj napriek menším neúspechom či povinnostiam, môže byť každý deň tvojím najlepším v živote, pokiaľ mu dáš šancu. Zisti, čo si dnes pre teba pripravilo tvoje znamenie.

Baran

V práci nepôjde všetko tak, ako si predpokladala. Budeš musieť pracovať až do úplného konca, aby si všetky svoje povinnosti odovzdala hotové. Doma už radšej nerieš nič, čo by ťa psychicky vyčerpalo, pretože budeš narobená až až. Oddychuj.

Býk

Aj ty budeš mať veľa povinností, no zvládneš ich rýchlejšie, než Baran. Poobede ťa čakajú príjemnejšie veci, tak sa budeš chcieť úloh zbaviť. Môžeš vyraziť s kamarátkou na vianočné nákupy alebo na kávu, ktorú ste už dlho spolu nepili.

Blíženci

Pokiaľ sa s niekým pohádaš, nerob z toho drámu a nemaj ťažkú hlavu. Hádky patria do života a nemôžeš očakávať, že so všetkými budeš vychádzať. Ak si urobila chybu ty, ospravedlň sa a dúfaj, že to dotknutá osoba pochopí.

Rak

Mala by si sa viac venovať svojmu partnerovi, než práci. Teraz je na to správny čas, pretože si ho dosť zanedbávala. Vytiahni ho na prechádzku alebo ho zavolaj k sebe domov na večeru. Strávite spolu kvalitný čas a utužíte lásku medzi vami.

Lev

Mala by si sa vyhnúť ťažkej práci. Nemuselo by to dopadnúť dobre, pretože hviezdy nemáš naklonené na svojej strane. Radšej sa zameraj na oddych a fyzickú prácu si odlož na iný deň. Nič tým nestratíš, práveže naopak, získaš ešte viac síl.

Panna

Daj si pozor na to, aby si neprišla o veľké peniaze. Môže sa stať, že kvôli nakupovaniu vianočných darčekov už nebudeš mať nič, preto porozmýšľaj o tom, ako by si ich mohla kúpiť lacnejšie. Si praktická osoba, preto by ti to nemalo robiť problém.

Váhy

U teba vo vzťahu bude všetko po starom. Nemusíš sa báť žiadnej hádky, pretože priateľ na teba bude milý. Báť by si sa mala rodiny, pretože sa vaše názory nezhodnú a budú na teba všetci nahnevaní. Snaž sa im to rozumne vysvetliť.

Škorpión

V práci sa ti bude dariť nad očakávania. Nemusíš sa báť, že niečo pokazíš. Práve ty máš hviezdy na svojej strane, preto sa neboj byť odvážna a pokojne si pýtaj zvýšenie platu. Ako sa hovorí – odvážnemu šťastie praje.

Strelec

Rada by si si oddýchla a užívala voľno, no na to si budeš musieť pár dní počkať. V práci budeš mať toho tak veľa, že sa ani nezastavíš. Preto urobíš najlepšie, keď pôjdeš poobede domov, uvaríš si večeru a v príjemnej atmosfére si ju zješ.

Kozorožec

Ak budeš svedkom hádky, nezapájaj sa do nej. Všetko by mohlo spadnúť na teba a nakoniec, keď chceš pomôcť, by si bola ešte najhoršia. Namiesto toho sa venuj svojim úlohám v práci a večer, keď prídeš domov, sa venuj rodičom a súrodencom.

Vodnár

Už od rána sa ti nebude chcieť robiť, no musíš sa premôcť. Ak by si nič nerobila, nič by si nemusela dostať. Čím skôr si povinnosti splníš, tým skôr budeš môcť ísť domov. Doma sa skús odreagovať s pohárom vína a pokojne si objednaj na večeru pizzu.

Ryby

Mala by si bojovať za to, čo je spravodlivé a správne. Vyhrň si rukávy a obhajuj svoj názor, aj keď budeš jediná. Uvidíš, že to prinesie sľúbené ovocie. Ak by si sa nechala strhnúť davom, nemuselo by to dopadnúť dobre.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy