žena

Lev

Je možné, že v týchto dňoch prežívaš intenzívnejšie zamilovanie, ktoré prerastie dokonca do vášne. V profesionálnej oblasti nie si síce úplne presvedčená o tom, čomu sa venuješ, no tú správnu cestu si čoskoro nájdeš. Pozor si dnes dávaj viac na trávenie, mohli by ťa potrápiť intenzívnejšie bolesti žalúdka. Rovnako si dopraj ľahšiu a pestrú stravu a to nielen počas tohto dňa. Tvoje telo sa ti odvďačí.

Panna

Dnešok nebude ideálnym dňom na lásku, môže dôjsť k nejakým diskusiám s partnerom a tie prerásť v hádku. Na pracovnom poli bude „roboty ako na kostole“, čo sa prejaví na väčšom strese. Zostaň však pokojná a trpezlivá, napokon všetky veci dopadnú nad tvoje očakávania. Večer si určite dopraj oddych a relax v tej forme, ktorú máš najradšej, budeš to po náročnom dni potrebovať.

Som dobrý človek
zdroj: Unsplash/mahdi_chf

Váhy

Dnešný deň bude priaznivým a to predovšetkým na lásku a city. V prípade, že si bez partnera a je niekto v tvojej blízkosti, na kom ti záleží, neboj sa to prejaviť. V práci budeš riešiť mnoho vecí za pochodu, no zvládneš ich statočne. Horoskop radí, aby si bola trpezlivá a vytrvalá a veci sa pohnú tým správnym smerom. Nezabúdaj popri svojich povinnostiach na dostatočný príjem tekutín.

Škorpión

Tento utorok môžeš byť trochu nervózna a potláčať v sebe hnev. Daj si však pozor, aby si ho nepreniesla do súkromného života, čo by nebolo najlepšie. V práci nie je najlepší čas na risk, preto skús ešte vydržať a v pokoji sledovať všetko, čo sa vôkol teba deje. Pohybu sa odvďačí nielen tvoje telo, ale aj myseľ, pokiaľ máš ten, ktorému sa venuješ pravidelne, dopraj si tréning navyše.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop