žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Utorok bude priať novým stretnutiam a zaujímavým známostiam. Na niekoho čakajú aj nové ponuky a pracovné príležitosti. Horoskop však hovorí, že jedno znamenie zatúži po zmene prostredia a nových dobrodružstvách. Práve tu sa môže naskytnúť ponuka odcestovať do inej krajiny. Budeš to ty?

Horoskop na dnes

Baran

V prípade, že si nezadaná alebo po nepríjemnom rozchode, horoskop radí, aby si bola pripravená znovu otvoriť svoje srdce. Zrodiť by sa mohla totižto nová láska. Na pracovnom poli je veľa vzrušenia, v dobrom slova zmysle, nastať môže aj profesionálny prelom. Užívaj si naplno všetky momenty dnešného dňa a neobzeraj sa do minulosti, tú už späť nevrátiš.

Býk

Dnešný deň bude priať novým známostiam a zoznámeniu sa so zaujímavými ľuďmi. Pokiaľ dostaneš nejaké pozvanie, neváhaj ho prijať. V pracovnej oblasti sú hviezdy naklonené predovšetkým tým, ktoré pracujú na vlastnom biznise. Očakávaj preto dobré a výhodné ponuky na spoluprácu. Nezabúdaj dbať na pravidelnú, no o to ľahšiu stravu.

stretnutie
zdroj: Pexels/Katerina Holmes

Blíženci

Horoskop odporúča, aby si sa začala obzerať vôkol seba. Jeden príbeh sa možno skončil, no začať môže nový. Na pracovnom poli sa ti možno nepodarí ihneď získať všetko, čo by si chcela, no pokiaľ budeš trpezlivá, dospeješ aj k tomu. Nezabúdaj na dostatok pohybu, spánku a taktiež na dostatok tekutín. Ich nedostatok by ti mohol zbytočne uberať energiu.

Rak

Ak v láske nejde všetko podľa tvojich predstáv, zostaň pokojná. Nič vážne sa nedeje, len niektoré veci potrebujú jednoducho dozrieť. Boj je v tomto prípade úplne zbytočný. V práci prichádzajú nové možnosti, preto ak sa zamýšľaš nad zmenou, určite to využi. Príležitostí budeš mať nadostač, záleží len na tebe, akým spôsobom s nimi naložíš.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop