Photo by Sai De Silva on Unsplash

Jedno z najdôležitejších poslaní žien je vraj byť matkou. Je to však úloha, ktorej sa každá matka zhostí inak. Záleží to najmä na tom, ako bola sama vychovávaná a aké vlastnosti má ako osoba. Chceš vedieť aký typ matky budeš raz ty? Pozri sa na to na základe svojho znamenia!

Baran

Ty si jedno z najlepších znamení, aké môže matka mať. Si úprimná, optimistická, a svoje deti vždy vypočuješ. Zažijú s tebou veľa dobrodružstiev, a budeš ich učiť k tomu, aby boli samostatnými a nezávislými ľuďmi. Rodičovstva sa ty rozhodne báť nemusíš.

Býk

Tvoja známa jasná myseľ je skvelým benefitom pri rodičovstve. Preto budeš vždy premýšľať a nerobiť unáhlené závery, ktorými by si svoje deti ranila. Aj napriek tomu, že občas budeš prísna, vždy k nim budeš láskavá.

Blíženci

Ako Blíženec nemáš problém prispôsobiť sa novej situácii, takže ani úloha matky ťa príliš nezaskočí. Nemusíš sa báť, že by z teba bola zlá matka – svojim deťom dáš všetko, čo budú potrebovať. Jediný problém bude ten, že si občas nedokážeš stáť za slovom, čo takí pubertiaci ľahko využijú.

Rak

Račica je ako matka starostlivá a empatická. Deti a rodina budú to najdôležitejšie v tvojom živote a venuješ im všetku svoju lásku. Dávaj si pozor, aby si len nezačala pre nich zanedbávať samú seba.

Lev

Matka v znamení Leva je úplne iná ako ostatné. Ako matka budeš veľmi energická, férová, ale aj trocha prísna. Tvoje deti však s tebou zažijú veľa zábavy. Dávaj si však pozor, aby si na ne nemala príliš vysoké nároky. Môžeš im tým ublížiť.

Panna

Miluješ organizovanie a poriadok vo veciach. To si prenesieš aj do svojej úlohy matky. Len si dávaj pozor, aby si to s rozkazmi v domácnosti nepreháňala. Napriek tomu však budeš naozaj starostlivá mama.

Váhy

Najlepšia vec na tebe je tvoja trpezlivosť, ktorá mnohým matkám chýba. Svojim deťom venuješ dostatok pozornosti a vždy si ich vypočuješ. Si známa aj pre svoj vkus na detaily, takže tvoje deti budú mať nie len štýlovo zariadené izby, ale aj šatník.

Škorpión

Ako Škorpión bude medzi tebou a tvojimi deťmi veľmi silné puto. Budete sa často rozprávať a nebudú sa báť zveriť sa ti s ich problémami. Vždy ich budeš chcieť chrániť od všetkého zla, no dávaj si pozor, aby si to neprehnala. Deti potrebujú kúsok slobody.

Strelec

Tvoje deti budú mať šťastie, pretože si ich vždy vypočuješ a rada im poradíš. Navyše ich budeš vychovávať so štipkou humoru, za čo ťa budú milovať nie len tvoje deti, ale aj všetci ich kamaráti.

Kozorožec

Dobre vychovať svoje deti bude tvojou prioritou. Budeš sa držať svojich zásad a deti tak s tebou zametať rozhodne nebudú. Aj keď budeš vyzerať prísne, dáš im všetku lásku, ktorú pre ne máš, a vždy im budeš na blízku.

Vodnár

Ako žena narodená v znamení Vodnára budeš veľmi srdečnou a láskyplnou matkou. Tvoje deti budú pod tvojou záštitou vedené k samostatnosti, a prenesieš na ne aj svoje kreatívne zmýšľanie. Byť matkou bude pre teba požehnanie a tejto úlohy sa zhostíš celým svojím srdcom.

Ryby

Ako Ryba si veľmi emocionálne založená a citlivá osoba. Rovnaká budeš aj matka – všetko ohľadom svojich detí budeš prežívať naplno. Život s nimi bude viac chaotický, na čo nie si zvyknutá, ale to ťa nezloží. Jediný problém nastane, keď si jedného dňa uvedomíš, že ťa deti viac nepotrebujú a odídu z domu. Zlomí ti to srdce.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy