láska

Pred nami je ďalší januárový utorok, ktorý prináša pre viaceré znamenia zverokruhu príjemné správy predovšetkým v srdcových záležitostiach. Horoskop však odporúča venovať čas sebe, no tiež aj pozornosť tým, ktorí žijú denne v našej blízkosti. Aký deň čaká teba?

Horoskop na dnes

Baran

Horoskop odporúča, aby si sa viac snažila pri svojich pracovných projektoch, pokiaľ si chceš zabezpečiť väčšiu prestíž v tomto smere. Práve v profesionálnej oblasti ťa tvoje schopnosti a špecializácia robia konkurencieschopnou. Nezabúdaj na to. Pokračuj touto cestou a nepočúvaj tých, ktorí ťa chcú zraziť na zem.

Býk

Tento deň prináša pre tvoje znamenie skvelé predpovede. Hviezdy hovoria o vitalite, optimizme, citlivosti či skvelej predstavivosti. Veľmi zaujímavé príležitosti prichádzajú v emocionálnej a sentimentálnej sfére. Stretnutia otvárajú srdce tým, po ktorých boku sa bude nachádzať osoba narodená v znamení Raka, Rýb, Škorpióna alebo Býka.

zvádzanie
zdroj: Unsplash/sarah_noltner

Blíženci

Tvoje koníčky ti môžu zarobiť nejaké peniaze navyše a znásobiť tvoj hmotný majetok. Vynaliezavosť a novoobjavený tvorivý elán ti pomáha viac riadiť tvoje osobné financie. Dnes by si si mala urobiť plány, ktoré sa týkajú ako práce, tak i domova. Bezodkladne sa pusti do toho, čo si si predtým stanovila v oblasti skrášľovania, renovácie a rozširovania.

Rak

Využi Lunu vo svojom znamení, ktorá je v harmónii s Jupiterom a Saturnom. Dopraj si tiež niečo výnimočné, oddaj sa láske, priateľstvu a radosti zo života.  V prakticko-odbornej oblasti sa zameriavaj na múdrosť a kreativitu, menej na zhovorčivosť. Dnes je Merkúr obzvlášť zlomyseľný, spôsobiť by ti mohol možný podvod. Buď opatrná.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop