žena

Lev

Horoskop hovorí, že nebude dnes až také ťažké nájsť sa v harmónii s tými, ktorých máš rada. Dokážeš ich navyše obdarovať veľkoryso a spontánne. Pokojný a plynúci život, obzvlášť s touto vianočnou atmosférou bude dobre udržiavaný. V profesionálnej oblasti je tvojou silnou stránkou náznakový šarm a určitá prísnosť prijatých metód.

Panna

Vplyvy, ktoré pochádzajú z tvojho solárneho deviateho domu, prinášajú v tento decembrový piatok nárast túžob, čo ti umožňuje mať uvoľnený a šťastný milostný život. Očarujúco a bez zábran priťahuješ zaujímavých ľudí, najmä ak si v tomto období v kontakte so Škorpiónom alebo Kozorožcom. Poobzeraj sa vôkol seba a zistíš, že máš na sebe veľa očí.

dievča pred kolotočom
zdroj: Unsplash/Sergey Sokolov

Váhy

Tento deň je vhodný na uskutočnenie úplnej, radikálnej alebo čiastočnej metamorfózy. Bude len na tebe, ako sa rozhodneš. Dôležité je premeniť sa a znovuzrodiť, pokiaľ cítiš takúto potrebu. Pravidelný a pokojný rytmus tvojho života môže byť všeliekom v týchto dňoch pred prípravami na sviatky Vianoc, čo je naozaj veľmi skvelé.

Škorpión

Dnešný deň bude pre teba zaujímavý z profesionálneho hľadiska. Tvoje odhodlanie je vynikajúce a zodpovedá odmenám vzhľadom na to, že tieto dva koncepty sú prepojené a jeden vyplýva z druhého. Cítiš sa motivovane a  nachádzaš uspokojenie či potešenie vo svojej práci, čo ti dáva možnosť podávať ešte lepšie výkony ako zvyčajne.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop