Pexels/BARBARA RIBEIRO

Ak tam nie je poriadna chémia a nekonečné dobrodružstvo, nečakaj, že by s tebou trávili svoj čas. Suchý vzťah, pri ktorom istým spôsobom robia len to isté, taký pre tieto znamenia nemá žiaden význam. Milovanie musí mať grády a stále musia zažívať niečo nové. Zároveň ale nie je na škodu spomenúť, že ani potenciálna partnerka sa nesmie báť experimentovať a musí rada skúšať nové veci.

Ak si opak vyššie spomenutého, radšej ruky preč od týchto ľudí, lebo by to nedopadlo najlepšie.

Ryby

Pri tomto znamení platí, čo ho baví, je v tom aj mimoriadne dobrý. Ryby milujú bozkávanie na akýkoľvek spôsob. Takže, ak sa rozhodneš s mužom narodeným v tomto znamení, pre spojenie pier, cez vášnivé a romantické bozky až po bozkávanie samotnej pokožky, nebudeš ľutovať.

Ryby vnímajú práve pery ako svoj dokonalý nástroj slasti. A s týmto nástrojom im to ide naozaj dosť dobre. Keď sa už spoznáte perami, otvára ďalšie svoje brány vášne a nikdy to s ním ani v posteli nie je nuda. Keď si ale ty ako ľad, odíde a už sa nevráti.

Býk

Vášnivý Býk, ktorý neustále vymýšľa a ukáže ti kľudne aj ten siedmy div sveta. K tomu si ale ešte pridaj vernosť, obetavosť či starostlivosť. A čo ti vznikne? V ideálnom svete dokonalý partner.

Má to však háčik. Kvôli jeho „naivnosti“ a slepej dôvere k ľuďom, ktorých miluje, vo vzťahu je zneužívaný. Teda len do chvíle, kým tomu nedá stopku a neodletí. O návrate ani neuvažuj, raz sa vydá vlastnou cestou, už ho nezískaš späť.

Panna

Praktické znamenie, ktoré svojimi organizačnými schopnosťami vyniká a nemá konkurenciu. Málokto by však povedal, že je to vlastne dosť dobrodružné a vášnivé znamenie.

Aj v posteľných radovánkach sú Panny dosť divoké. Problém nastane vtedy, ak je druhá strana opak. Vtedy berie nohy na plecia a odchádza.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy