žena

Strelec

Profesionálna iniciatíva, ktorá sa dnes zdá taká sľubná, odhaľuje svoje hranice. Horoskop odporúča, aby si si bola sebou istá, pretože k tebe prichádzajú vzrušujúce správy. Keďže Mesiac, Jupiter a Saturn sú nepriaznivé, je múdre nehýbať peniazmi a nepokúšať sa o veľké obchody. Užívaj si tento deň naplno.

Kozorožec

V práci sa môžeš zaviazať uzavrieť obchod s určitým finančným významom a získať komplimenty od kolegov. Pracovná cesta by mohla byť príležitosťou na nadviazanie známosti. Ukáže sa ako dôležitá z hľadiska vzťahov. Aj z priateľstva sa môže zrodiť zaujímavý príbeh. Staneš sa odvážnou a chýbať ti nebude ani množstvo šarmu.

dievča
zdroj: Pexels/Arvind shakya

Vodnár

Tvoja zvedavosť pôsobí ako stimul a núti ťa hľadať nové životné podnety. Si pripravená podstúpiť určité riziká a urobiť tak po starostlivom zhodnotení možných následkov. S  istotou však vieš, že dokážeš udržať danú situáciu pod kontrolou a to je veľmi dôležité. Nepodceňuj konštruktívne rozhovory a o svojich nápadoch nemlč.

Ryby

Aj dnes sú hviezdy zlomyseľné a robia ťa zmätenou, dezorganizovanou a nespoločenskou. Z tohto dôvodu je rozumné nevystavovať sa prejavom a obchodom určitej dôležitosti. Dávaj pozor, aby si nestratila dôležité dokumenty a nemanipulovala s ostrými predmetmi. Je tiež rozumné vyhýbať sa ohováraniu, najmä v pracovnom prostredí a v rodine. Pomôže ti húževnatosť a trpezlivosť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop