žena

Lev

Horoskop hovorí, že vplyvy tohto dňa zvýrazňujú financie, zárobky, majetok a tvoj čas. Ak sú ti tieto sektory blízke, je ideálne obdobie dať si predsavzatie a venovať im čas či energiu. Prichádzajú aj nové ekonomické perspektívy a možnosť lepšieho hospodárenia s časom a so svojimi zdrojmi. Využi prajnosť hviezd vo svoj prospech naplno.

Panna

Dnes je v láske je rozumné vyhýbať sa nevhodnému správaniu a nebyť príliš náchylná na názory svojej polovičky. Pokiaľ však nemáš oficiálneho partnera, nesnaž sa ho kontrolovať. Pravda vyjde vždy najavo. Ak nie hneď, tak určite časom. Pokiaľ hľadáš spoločnosť, nenechaj sa oslniť iba vzhľadom. V práci sú niektoré vyhliadky nejasné. Dôležité rozhodnutia nechaj na iný deň.

šťastná žena
zdroj: Pexels/Vinicius Wiesehofer

Váhy

V tento štvrtok možno pocítiš potrebu meditovať. Zhodnotenie situácie je vždy dobrým začiatkom a až potom treba začať odznova s novou silou. V profesionálnom prostredí by si mala popracovať na svojej komunikácii. Neskôr však bude prínosom pre tvoje podnikanie.

Škorpión

Harmónia v oblasti priateľstva zlepšuje tvoju náladu a podporuje vynaliezavosť, ktorú môžeš so ziskom využiť aj v oblasti práce a voľného času. Príjemná správa prichádza aj pre nezadané, najmä ak cestujú alebo sa nachádzajú na dovolenke. Pokiaľ si vo vzťahu, nasmeruj svoje túžby k partnerovi, v žiadnom prípade nehľadaj potešenie mimo svojho zväzku.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop