žena

Strelec

Živý a potešený stav mysle ti umožňuje vyrovnať sa s každodennými záväzkami a zároveň zaviesť vzrušujúce inovácie do tvojho dňa. Očakávať môžeš aj nejakú príjemnú zmenu. Zelená svieti aj novým farbám v šatníku, novej vôni alebo účesu. Mars však varuje, aby si zvýšila opatrnosť pri pohybe a športe.

Kozorožec

Dnešné hviezdy naznačujú, že nastal čas začať byť vážnejšia, a to najmä v láske. Vynikajúca fyzická harmónia s milovanou osobou napĺňa intímne chvíle mimoriadnou vášňou. Nehľadaj iného partnera, prehodnoť toho po svojom boku. Priateľstvá a profesionálne aktivity sa prelínajú a podporujú všetky nové projekty.

ako urýchliť rast vlasov
zdroj: Pexels/Erika Quirino

Vodnár

Horoskop hovorí, že dnešné hviezdy vysielajú dobrý impulz na podporu kariérnych a pracovných projektov. Máš dobré príležitosti na propagáciu svojho imidžu a profesionálnych zručností. Si taktiež schopná plánovať domáce, pracovné a rodinné záväzky vynikajúcim spôsobom. Povinnosti ťa nezaťažujú, tak je dnes tvoja spokojnosť dnes na maxime.

Ryby

Väčšina hviezd ti je v tento štvrtok k dispozícii. Nabijú ťa citlivosťou, energiou, originalitou, optimizmom a šarmom. Zároveň sľubujú profesionálne prielomy, konštruktívne a zaujímavé stretnutia z každého uhla pohľadu. Taktiež sa črtajú noví priatelia, krátke výlety a absolútna spolupráca s Býkom, Kozorožcom, Pannou a Rakom.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop