Niektorí ľudia hovoria, že žiarlivosť je vo vzťahu potrebná. Avšak, niektorí ju vôbec nepovažujú za dôležitú a nič ich neprinúti žiarliť. Tí ľudia sú narodení v týchto znameniach.

Váhy

Človek v tomto znamení má rád pokoj a harmóniu. Ak má dobrý deň, nič ho nedokáže nahnevať. Vzťah je pre neho bytostne dôležitý, preto sa snaží robiť všetko, aby si ho udržal (ak ho má). Je spravodlivý, vie svojho partnera vypočuť a nie je žiarlivý.

Očakáva, že on dostane rovnakú voľnosť. Túži po tom, aby nebol jeho partner žiarlivý, pretože pre človeka v tomto znamení vzťah funguje iba vtedy, ak sú partneri rovnocenní.

Strelec

Tento človek je veľmi optimistický a vo vzťahu toleruje všetko. Občas je naivný, čo sa odzrkadľuje na jeho neúspešných vzťahoch, no stále verí v dobro ľudí. Ak je vo vzťahu, snaží sa byť čo najviac úprimný, pretože podľa neho na úprimnosti veľmi záleží.

Niekedy to s úprimnosťou preženie, no vie sa veľmi dobre ospravedlňovať a má romantickú dušu. Svojho partnera nikdy nevypočúva, pretože verí, že mu všetko hovorí a nemá žiadne tajnosti, ktoré by mu ublížili.

Panna

Pre tohto človeka sú vzťahy jednoduchá záležitosť. Buď lásku cíti, alebo nie. Nič medzitým. Ak niekoho ľúbi, je mu verný a to isté očakáva aj od partnera. Verí mu a nemá žiadne pochybnosti. V jeho vlastnostiach žiarlivosť nenájdeš, pretože tam nemá miesto.

Ak by žiarlivý bol, môžeš predpokladať, že stratil dôveru a už nikomu neverí. Nie je romantik, no vie, čo je správne a čo nie.

Vodnár

Človek v tomto znamení je veľmi inteligentný a tolerantný. Vo svojom živote nemá rád hranice, pretože neznáša, ak ho niekto obmedzuje. Riadi sa teda tým, že čo nechce, aby robili jemu, nerobí nikomu ani on.

Vo vzťahu je otvorený všetkému, má rád bláznivé nápady a nové experimenty. Žiarlivosť u neho nedominuje, pretože je nad vecou a vie, že aj keby sa niečo stalo, dá sa to vyriešiť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.