tvár ženy

Pred nami je druhý marcový deň, ktorý prinesie viac i menej úspešné momenty v práci, ale aj v súkromnom živote. Horoskop však hovorí, že niekto sa môže zamilovať, no musí byť na to pripravený. Hrozia tiež väčšie výdavky. Čo dnes čaká teba?

Horoskop na dnes

Baran

Dnes je Mesiac s tvojím znamením v opozícii a spôsobiť môže menšie problémy. Horoskop hovorí, že ide predovšetkým o tie, ktoré sa pokúšajú napraviť nejaké nedorozumenie. Ak si mala v práci nejaké návrhy, dnes ich tvoj nadriadený možno uzná. Večer si dopraj oddych, dostaví sa únava.

Býk

V prípade, že došlo s partnerom k hádke alebo nepochopeniu, mala by si sa pokúsiť o zmierenie a za svoje konanie sa aj ospravedlniť. Pokiaľ sa pracovné záležitosti nevyvíjali podľa tvojich predstáv a cítila si sa stratená, nastáva zmena. Prichádzajú riešenia, ktoré ťa posunú vpred.

Blíženci

Hviezdy sú v tvojom prípade naklonené láske a ponúkajú ti možnosť zamilovať sa, záleží len na tebe, či si na to pripravená. Na pracovnom poli bude vládnuť veľmi príjemná nálada, črtá sa nejaký väčší zárobok. Na ceste sú aj ďalšie vynikajúce príležitosti.

Rak

Pokiaľ dnes dôjde hádke s tvojou polovičkou, bude úplne zbytočná. Mala by si sa jej preto vyvarovať. Ak patríš medzi tie, ktoré trápia väčšie ťažkosti vo vzťahu, dobre si premysli, ako budeš v tomto smere ďalej pokračovať. Horoskop radí, aby si v práci vyťažila čo najviac z nejakej nepríjemnej situácie, prichádzajú totiž zmeny k lepšiemu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop