dievča

Tento decembrový piatok prináša pre viaceré znamenia pohodu a celkovo príjemné chvíle strávené ako v pracovnej, tak i v súkromnej oblasti. Horoskop odporúča vyjsť si niekam von a prežiť tieto predsviatočné dni s tými, na ktorých nám záleží. Aký piatok čaká teba?

Horoskop na dnes

Baran

Aj napriek menšiemu lunárneho protivenstvu dnes môžeš zažívať pohodu a vitalitu, ktorú ti dávajú samotné hviezdy. Fyzické energie presahujú obvyklé úrovne a nastal taktiež čas, aby si sa vrátila k svojim starším pracovným projektom. Pokiaľ ti osud posiela nejednoznačné správy alebo sa u teba objavia protichodné vášne, buď pripravená dávať svojim blízkym istoty a dostaneš ich na oplátku aj ty.

Býk

Horoskop hovorí, že astrálne konfigurácie tohto decembrového dňa ti dávajú poriadnu dávku dôvery a dobrú ochranu v práci práci. Pri mnohých príležitostiach (nielen tých pracovných) dokážeš predvídať situácie. Neomrzí ťa dokonca ani vzdialenosť, pokiaľ budeš musieť kvôli povinnostiam cestovať. Tvoja ochota pomáhať signalizuje fázu dobrých výsledkov.

Znamenia, ktoré ešte v júni povýšia
zdroj: Pexels/Marineza Vamvakari

Blíženci

Dnešný lunárny vplyv prináša tým, ktoré sú vo vzťahu, romantické chvíle. Dobré vyhliadky však majú aj slobodní Blíženci. Veľmi brilantne a zároveň neformálne dokážeš získať sympatie ľudí, na ktorých ti záleží. Je možné, že sa staneš súčasťou súčasťou niektorých iniciatív, ktoré vyplývajú zo spoločenského života.

Rak

V dnešný piatok existujú dobré energie, ktoré prináša Jupiter. Naznačujú rozvoj praktických životných projektov týkajúcich sa najmä práce, spoločenského života a priateľstva. Projekty môžu byť vytvorené s priateľmi, blízkymi alebo kolegami. Je to ideálny moment na zlepšenie spôsobu, akým sa prezentuješ ostatným.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop