astrologia

Aj posledný mesiac v tomto roku nám prináša zaujímavé astrologické momenty, ktoré by bola naozaj veľká škoda nevyužiť v náš prospech. V prípade, že sa nimi riadiš aj ty, nezabudni si ich poznačiť do svojho kalendára.

Najdôležitejšie astrologické momenty v decembri

Posledná štvrť mesiaca v Panne

K tejto udalosti dôjde 5. decembra, kedy dokončenie aj tých najmenších vecí nám môže pomôcť k tomu, aby sme sa otvorili novým projektom. Rovnako ako pracovným, tak aj súkromným a bez akýchkoľvek obáv.

Neptún priamo v Rybách

Tento astrologický moment nás čaká 6. decembra. S retrográdnym Neptúnom končiacim v Rybách môže časť hmlistej energie, ktorá v poslednej dobe prevládala, začať ustupovať. Môžeme tak získať jasný prehľad o tom, čo nám chýba a podľa toho aj konať.

ako byť sama sebou
zdroj: Pexels/ALINA MATVEYCHEVA

Nov Mesiaca v Strelcovi

Nov Mesiaca v znamení Strelca môže byť skvelým časom na veľké nápady, projekty a nové podniky, ktoré rozšíria náš život novými spôsobmi. Udeje sa tak 13. decembra, kedy aj náš optimizmus môže byť vysoký. S obratom udalostí môžeme na ďalší deň pozastaviť čokoľvek nové a môžeme sa zamerať na niečo, čo sa dá dosiahnuť omnoho rýchlejšie.

Retrográdna ortuť začína v Kozorožcovi

Merkúr sa počas zvyšku mesiaca pohybuje dozadu a jeho začiatok je práve v Kozorožcovi. Vďaka tejto udalosti, ktorá nás čaká taktiež 13. decembra, môžeme nadobúdať pocit, že sa vraciame smerom dozadu. Možné sú aj bloky pri dosahovaní našich cieľov. Nie je vylúčené, že bude potrebné vyzdvihnúť tie staré a mať zároveň trpezlivosť s novými.

Prvá štvrť Mesiaca v Rybách

19. decembra by sme sa mali nechať niesť našou intuíciou. Môže nás totižto viesť k tomu, čo je potrebné v priebehu budúceho obdobia zmeniť. Vzhľadom na retrográdny Merkúr môže byť prospešnejšie nechať našu myseľ vybrať si, o čo má skutočný záujem. Nesmieme však zabúdať na určitú logiku.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy