Dara Rolins a Pavel Nedved

V tichosti už plánujú veľkú oslavu. Bude zo slovenskej speváčky konečne nevesta? Zdá sa, že biele šaty ju nikdy nelákali, no to, ako veľmi je Dara Rolins zamilovaná do svojho partnera, Pavla Nedvěda, by mohlo všetko zmeniť. Pre Smotánku prezradila, ako to má dvojica aktuálne so svadbou.

49-ročná speváčka je už rok vo vzťahu s bývalým českým futbalistom, Pavlom Nedvědom, ktorý nedávno oslávil 50-tku. Odkedy túto správu potvrdila, na svojich sociálnych sieťach zdieľa zamilované fotografie aj láskyplné zamyslenia sa k svojmu vzťahu.

Pavel si získal nielen jej srdce, ale veľmi dobre si rozumie aj s jej dcérou Laurou. Bude z tejto trojice čoskoro oficiálne rodina? V tichosti sa už totiž chystá jedna veľká oslava.

Dara a Pavel
zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Dara Rolins a jej veľký deň

Darina Rolincová, ako znie jej občianske meno, už spolu s Pavlom chystá súkromnú oslavu. Aj keď bude určite plná lásky, nebude to svadba. V decembri totiž Dara takisto oslávi svoje 50. narodeniny a toto jubileum chcú osláviť spoločne vo veľkom štýle. Prekvapili aj výberom miesta, keďže párty sa totiž bude konať v Taliansku a prípravy na ňu sú už v plnom prúde.

Redaktorka Smotánky sa tak zaujímala o to, či sa oslava nespojí rovno aj so svadbou. „Táto udalosť nikdy nebola na zozname mojich nesplnených prianí. Budeme naozaj oslavovať iba moju 50-ku,” prezradila Rolins, ktorá sa evidentne vydávať netúži a je so vzťahom spokojná tak, ako to je.

Dara, Pavel a Lola
zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News