Separ
Instagram/separ_dms, cynthia_tothova

Prednedávnom otriasla slovenským šoubiznisom správa o údajnom rozchode Michaela Kmeťa a influencerky Cynthie Tóthovej. Podľa informácií Nového Času sa už kráska od rapera odsťahovala. Pár dní neskôr ale Separ na svojom Instagrame zverejnil záhadnú fotku.

Jeden z najúspešnejších slovenských raperov tvoril v minulosti pár so speváčkou Tinou. Po šiestich rokoch manželstva však prišiel rozchod, ktorým v lete 2020 šokovali všetkých fanúšikov. Netrvalo dlho a po Separovom boku sa začala objavovať mladučká tanečnica a influencerka Cynthia Tóthová.

Dvojica svoj vzťah spočiatku tajila. V máji roku 2021 to však už Cynthia nevydržala a na rovinu priznala, že je do hudobníka zamilovaná. Nasledovali dva roky plné šťastných momentov, pri ktorých nechýbali ani Separove deti Anička a Leo. Toho má Tina síce z predchádzajúceho vzťahu s futbalistom Richardom Lasíkom, no dodnes zastáva rolu jeho otca aj Separ.

Začiatkom septembra sa do médií dostala správa o tom, že 36-ročný raper a o 13 rokov mladšia kráska už viac netvoria pár. Nový Čas dokonca minulý týždeň prišiel s informáciou, že sa Cynthia od Separa odsťahovala. Obaja o údajnom rozchode mlčia, avšak pred malou chvíľou zverejnil potetovaný Bratislavčan na svojom Instagrame záhadné „príbehy“.

Sú spolu?

Vo videu, v ktorom si pochutnáva na naloženom hamburgeri, sám Separ upozornil na odraz vo svojich slnečných okuliaroch. Gadžinku v odraze okuliarov poznáte, ale nebudem to špecifikovať,“ napísal záhadne do príbehu na Instagrame. Krátko nato ešte pritvrdil a vypublikoval snímku slečny, ktorá sa až nápadne podobá práve na Cynthiu. Tak čo myslíš, tvoria Separ a Cynthia opäť pár?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ꜰʟᴏᴡᴅᴇᴍᴏʀᴛ (@separ__dms)

Zdroj: Nový Čas, Instagram/separ_dms

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News