Separ a Cynthia
Instagram/cynthia_tothova

Aj keď im na začiatku mnohí lásku neverili, dnes už sú spolu viac ako rok a stále zamilovaní! Reper Separ a influencerka Cynthia, nestrácajú spoločný čas. Už od prvých mesiacov spoločne žijú v jeho dome, starajú sa o deti, a okrem súkromných, preberajú aj pracovné záležitosti. Fanúšikovia túto dvojicu milujú, o čom svedčia aj ohlasy na ich spoločných fotkách. 

35-ročný Michael Kmeť, ktorého partnerka volá Sepi, si užíva život po boku mladšej tanečníčky. Cynthia Tóthová bola kedysi modelkou jeho značky a vzájomné sympatie prerástli do vzťahu, aj keď o nič vážne nemal reper vtedy záujem.

Keď sa s ňou zoznámil, nebol dlho po rozchode so speváčkou Tinou. Dnes však tvoria jeden z najobľúbenejších párov v slovenskom šoubiznise.

Z ich spoločných fotografií na sociálnych sieťach fanúšikovia doslova šalejú. Jednu novú po pár mesiacoch pridala Cynthia na svoj profil, a tomu, čo jej k nej ľudia píšu ani neuveríš.

Na úžasnych záberoch od fotografky Kataríny Hoffmann Šlesarovej, je vidieť silnú chémiu medzi touto dvojicou. „Dosť sa ľúbime. Cítim to tak veľmi, že je to až strašidelné,“ napísala Cynthia úprimne do popisu. Následne vyzvala svojich followerov, aby jej napísali popis k prvej fotke z tejto série.

Fanúšikovia poňali svoje komentáre naozaj vtipne. Narážali nie len na to, že Separ nemá rád chĺpky na žene, a častokrát si z toho so Cynthiou robia žarty, ale aj na „tvrdšie“ témy. Nuž, fantázii sa medze nekladú. Ako by si ich spoločnú fotku opísala slovami ty?

Fanúšikov takáto aktivita naozaj baví

zdroj: Instagram/cynthia_tothova

Zdroj: Instagram/cynthia_tothova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News