Cynthia Tóthová

Len za jeden mesiac sa jej podaril krásny posun. Slovenská influencerka Cynthia Tóthová sa pustila do vlastnej premeny. Na tom, aby schudla a vytvarovala postavu, si dala záležať a najnovšie sa na Instagrame pochválila aj výsledkami. Ten rozdiel sa nedá prehliadnuť!

Pred fanúšikmi netajila, že by chcela tento rok zhodiť pár kíl, no nie je zo žien, ktoré by sa pre svoju postavu trápili viac, ako je to zdravé. Už v minulosti svojim fanúšičkám pripomínala, že sebaláska nie je len o vzhľade a aj keď nie sú vždy so sebou na sto percent spokojné, nemali by tým príliš trápiť svoju psychiku.

Na sociálnej sieti, kde ju sleduje viac ako 133-tisíc followerov, sa teraz výnimočne ukázala v spodnej bielizni.

Cynthia má radosť z výsledkov

„Ja sa len chcem pochváliť, že som schudla a uložiť si to tu pre moju motiváciu. Niektorí si to ani nevšimnete, ale ja viem, ako sa cítim a vidím tie mini zmeny,“ prezradila na Instagrame nedávno. Po pár týždňoch pridala aj porovnanie fotiek. To, ako vyzerala pred mesiacom, a ako vyzerá jej postava dnes, si môžeš pozrieť po kliknutí TU.

Aj tentokrát pripomenula, že schudla vďaka pravidelnému cvičeniu, jedálničku, pitnému režimu aj doplňujúcej LPG procedúre. Na Instagrame často ukazuje tréningy tenisu, na ktorý sa dala spolu aj s partnerom Separom.

Zdroj: Instagram/cynthia_tothova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News