instagram.com/explorerssaurus_

Je zvláštne to, ako si my ženy myslíme, že to je veľká láska, no pritom je to iba veľké trápenie. Napriek tomu som za teba vďačná, pretože aj to trápenie ma niečo naučilo.

Ďakujem za to, že si ma naučil, ako vzťah nemá vyzerať

Naozaj. Keď sme boli spolu, bolo to pekné, no aj škaredé. Takto to skutočne nemá vyzerať. Láska a vzťah majú byť o veciach, ktoré nás vzájomne spájajú. Nemáme si podkopávať nohy, nemáme na seba kričať a nemáme byť zlí.

Ďakujem za to, že si ma naučil, akú mám hodnotu

Predtým som ju nevidela. Možno aj práve preto som skončila s tebou. No po tebe už viem, že moja hodnota je vysoká. Hodnota každého človeka je na nezaplatenie. Preto už nebudem s tebou – tú vzácnosť si nevidel.

Ďakujem za to, že si ma naučil, ako vyzerá manipulovanie

Teraz to budem môcť odhaliť v ďalších vzťahoch a tak sa tomu vyhnem. Keby si ma to nenaučil, nikdy by som to nevedela a trápila by som sa.

Ďakujem za to, že si ma naučil, že nie každý vo mne musí vidieť krásu

Naučila som sa, že nie každému sa musím páčiť. Je to v poriadku. Musím len nájsť ľudí, ktorým sa páčiť budem a ktorí ma budú mať radi. Takými ľuďmi sa musím obklopovať.

Ďakujem za to, že si ma naučil, že nemusí mať každý záujem

Ani ty si nemal. Prosila som, písala som, volala som, chcela som ísť von, do prírody, robiť hocičo…no ty si bol ľadový. Chcel si iba vtedy, keď ti to vyhovovalo. Ďakujem ti za to, že si ma naučil to, že ak niekto chce, nájde si čas a ak niekto nechce, nikdy si ten čas nenájde.

Ďakujem za to, že si ma ľúbil, pretože aj vďaka tvojej láske sa môžem posunúť a byť lepšou osobou

Bola to láska – svojím spôsobom. Ďakujem ti, pretože som sa vďaka tebe cítila (aspoň) chvíľu milovaná a tak by sa mala cítiť každá žena.

„Nebudem ľúbiť to, čo sa viac nedá, nebudem v každom vidieť len teba. Nebudem strácať nad tebou čas, nebudem už viac veriť v nás.“ – anonym

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating