unsplash.com

Je zvláštne písať tento článok pod vlastným menom, no napriek tomu… Úprimne, bez akejkoľvek irónie, v mieri a s pokojom ti teraz ďakujem, môj bývalý priateľ. Či už bola naša láska skutočná alebo sme si to o nej len mysleli. Možno sme spolu strávili iba päť krásnych dní a možno to boli mesiace. Som presvedčená o tom, že si zo mňa urobil lepšieho a múdrejšieho človeka. A nezáleží na tom, akým spôsobom. Zrejme ma ten spôsob vtedy bolel, vyronila som more sĺz, zbabelo sa ľutovala a nadávala na nespravodlivosť sveta (a aj na teba). It doesn’t matter.

#GoodMorning @defiendi #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Neboj sa byť zraniteľná

Je dôležité priznať si svoju zraniteľnosť. Nemusíme o nej nutne vypisovať na blogoch, ale nesmieme sa za ňu hanbiť, čo my ženy často robíme. Snažíme sa zakryť to, čo je na nás také krásne – úprimnosť našich citov. Veľa sa smejeme na nie smiešnych veciach, kričíme pri pohľade na pavúkov, vylievame si svoje srdcia pri pohári vína. Vo vzťahu prežívame každý jeho moment naplno. Strachujeme sa, kladieme si otázky, na ktoré nám nikto nedá odpoveď, preberáme si v hlave rôzne scenáre, premýšľame nad tým, ako daný človek myslel tú a tú vetu, a prečo to tak povedal. Veľa plačeme a veľa sa smejeme, znova.

Preto je dôležité vedieť, že aj vzťahy, ktoré sú už ukončené, neboli márne. Stáli za to, dievča! Bola si v nich skutočná a to malo a má na teba účinky doteraz. Vďaka nim si takáto. Rozumná, silná, rozhodná, plná elánu a chuti žiť, veselá a ľúbená sama sebou.

@donnaromina #womanslook #streetstyle

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Máš silu urobiť to

Bez ohľadu na to, či si teraz single alebo zamilovaná (alebo single-zamilovaná), povedz aj ty ďakujem tvojim ex, ktorí ti pomohli, aj keď to možno ani sami nechceli. Je pravdepodobné, že v takomto závideniahodnom móde bytia nebudem do konca života. Som si istá, že príde epizóda, kedy budem ja sama opäť „neznášať“ mužov a lásku. Avšak už teraz viem, že sa cez to dokážem znova a znova preniesť, vyrásť. Rovnako ako ty. Aj vďaka mužom, ktorí nám to umožňujú zažiť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating