Vraví sa, že ten na koho hneď po prebudení myslíš, je strojcom tvojho šťastia, alebo naopak nešťastia. Neviem síce kto to povedal, ale bol/je to múdry človek, pretože má úplnú pravdu (viem, o čom hovorím).

Ak je to ten lepší prípad, tak si šťastná osôbka, pretože asi vieš, čo to je prebudiť sa ráno, siahnuť po telefóne a prečítať si správu s textom: „Dobré ránko, kráska“.

Sú to síce len tri slová, ale nie sú to len obyčajné slová. Pre mňa znamenajú: „Si prvá osoba, s ktorou chcem dnes hovoriť“. Sú to slová, ktoré ak mi niekto napíše, tak viem, že som prvý človek, na ktorého myslel, než otvoril oči a takisto chce, aby on bol prvou osobou, ktorú mám „uvidieť“, ak už nemôžem byť pri ňom.

Sú to slová, ktoré vravia: „Hoci nie som pri tebe, prial by som si byť“. Je to skutočný kompliment, ktorý mi vyčarí úsmev na tvári a vženie červeň do líc. Je to veta s významom: „Chcem, aby tvoj deň začal dobre, hoci možno bude náročný“.tumblr_lk61fuza4D1qcmiu9o1_500

Takže nie je to len obyčajná ranná smska.

Je to zjednodušené vyjadrenie toho, ako niekomu na tebe záleží, ako chce, aby si vedela, že ťa má rád a ako chce, aby si mala krajší deň. Rána sú oveľa krajšie, ak viem, že niekomu nie som ľahostajná, že sa niekto o mňa stará a myslí na mňa.

Preto, ak máš niekoho, kto ti hneď ráno pošle podobnú smsku, teš sa, pretože si pre neho výnimočná osoba a chce, aby si to vedela. Chce, aby si vedela, že si ťa vybral.

foto: digipulse.tumblr.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife