Photo by xiyaan maldives on Unsplash.com

Leto je symbolom odpočinku a pozitívnej nálady. Poď sa teda pozrieť, čo čaká tvoje znamenie v júli.

Baran

Budeš pociťovať nové vzrušenia, ale aj napriek malým flirtom, zostaneš sama. Nerob si z toho nič, zaoberaj sa inými záľubami a niečím, čo ťa napĺňa.

Býk

V júli budeš mať energie na rozdávanie. Budeš si chcieť užiť prvé slnečné dni plnými dúškami, pretože dážď nie je nič pre teba. Nebudeš sa dívať na to, čo všetko v živote nestíhaš, ale zameriaš sa na to, čo si už stihla.

zdroj: Photo by xiyaan maldives on Unsplash.com

Blíženci

S príchodom tohto mesiaca sa upokojíš. Tvoja večne energetická nálada sa zmení na vážnu a zameriaš sa na prácu. V júli budeš tvrdo makať a ostatné mesiace si len užívať.

Rak

Všetko, čo uvidíš vo svojom okolí, ťa v júli bude inšpirovať. Môžeš tak priniesť viac svetla do života nielen zo slnka, ale aj z teba samej.

Lev

Teplé dni ťa vyženú do ulíc, kde si budeš užívať svoje dobrodružstvo. Nezáleží na tom, s kým to bude. Hlavné je, že ťa to bude baviť a niečo sa bude diať.

Panna

Príde ti do života nová príležitosť, vďaka ktorej pochopíš, aké je fajn mať okolo seba ľudí, ktorí sa o teba postarajú. Nie vždy bude júl pekný, a práve v tých dňoch pomoc oceníš.

Váhy

Rada by si mala všetko pod kontrolou, ale to sa nedá. V júli sa budeš musieť zmieriť s tým, že občas plány nevyjdú tak, ako mali. Je to v poriadku, no skús pre to niečo urobiť alebo mať v zálohe druhý plán.

Škorpión

Nový mesiac otvoril tvoje srdce, no maj sa na pozore. Máš problém s dôverou, príliš veľa rozmýšľaš a nechceš rýchlu lásku. Môže to byť pre teba zaujímavý mesiac, dôležité bude tvoje rozhodnutie.

Strelec

Stretneš sa s novými ľuďmi, ktorí ťa naučia, že musíš byť v živote vďačná za všetko. Či už za to dobré alebo aj za to zlé. Nie je to žiadne prekvapenie, no zoberieš si to viac k srdcu.

Kozorožec

Očakávaj veľa energie. Všetko to, čo si v minulých mesiacoch nestihla, dobehneš teraz. Budeš na vrchole svojich povinností a konečne sa ti tých veľkých projektov podarí zbaviť.

Vodnár

Vyjdeš do ulíc. Konečne budeš mať iniciatívu socializovať sa aj ty sama a nie niekto iný. Slnko je pre teba zázrak, tak si ho veľmi rada užiješ.

Ryby

S príchodom júla budeš viac zameraná na veci okolo lásky a okolo toho, čo sa deje u teba doma. Všetko budeš viac prežívať a zo všetkého sa viac radovať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife