Baran: 

Si netrpezlivá a nevieš čakať na reakciu od druhej osoby, vždy sa tešíš, keď môžeš byť tá, ktorá začne akciu v takmer vzťahu.

Býk: 

Keď sa ocitneš v takmer vzťahu, staneš sa stalkerom. Sleduješ jeho instagram aj facebook. Snažíš sa o tej osobe zistiť čo najviac.

Blíženci:

V takmer vzťahoch sa rada hádaš. Obhajuješ svoje práva a nemáš rada, ak s tebou niekto zaobchádza akoby si nemala hodnotu. Máš rada pekne veci vysvetlené.

Rak: 

Si príliš plachá v týchto vzťahoch ale čo miluješ je to, že môžeš rozprávať svojim priateľom  a rodičom o svojom novom partnerovi.

zdroj: unsplash.com

Lev:

Keď sa nachádzaš v takmer vzťahu, stále premýšľaš. Máš veľa pocitov a otázok. Miluješ byť dlho do noci hore a čakať, kým ti ich nezodpovie.

Panna: 

Na takmer vzťahu máš rada to, že sa môžeš o druhú osobu zaujímať menej, ako o svojho oficiálneho priateľa, pretože nejde o nič vážne.

Váhy:

Máš rada to, aké neistoty takmer vzťahy dávajú. Miluješ adrenalín a spontánne rozhodnutia hneď na mieste.

Škorpión:

Nie si fanúšikom takmer vzťahu ale zatiaľ všetky tvoje vzťahy boli podobné a tebe to vyhovovalo, pretože si sa cítila slobodná.

zdroj: unsplash.com

Strelec:

Si vystrašená zo záväzku a takmer vzťah ti prináša riešenie, že dostaneš všetko dobré bez toho, aby si musela poznať aj iné stránky druhej osoby.

Kozorožec: 

Si tá, ktorá v takmer vzťahu skoro vždy ubližuje ale vlastne ti to ani tak nevadí, pretože si to neuvedomuješ  a si spokojná.

Vodnár: 

Kedykoľvek sa ocitneš v takmer vzťahu – miluješ to. Predpokladáš, že to bude viesť k niečomu vážnejšiemu a že teraz to bude iné ako to bolo naposledy, ale si veľmi prekvapená, ak to tak nie je.

Ryby: 

Keď si v takmer vzťahu, automaticky ho považuješ za oddaný a plnohodnotný vzťah. Nesutále si píšete, prestaneš flirtovať s inými osobami a očakávaš, že to spraví aj druhá osoba. Predsa nepotrebuješ titul na to, aby si sa začala správať ako jeho priateľka.

Zdroj: thoughtcatalog.com 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.