Šťastný muž stojí za ženou

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Očakávanie žien od vzťahu bývajú rôzne a niekedy sú ovplyvnené aj romantickými filmami. Čo chceš od vzťahu ty? Chcela by si radšej pozornosť, prejavy lásky, vzájomné porozumenie alebo niečo iné? Týchto 7 otázok v kvíze o tebe odhalí skutočnú pravdu.

Buď pri odpovediach naozaj úprimná, aby bol výsledok čo najpresnejší. Možno ti pomôže pochopiť tvoje vlastné myšlienky a to, akým spôsobom pozeráš na vzťahy a svojho drahého.

Je podľa teba dôležité, aby ste si v posteli rozumeli?

Ako si predstavuješ dokonalý večer strávený vo dvojici?

Je podľa teba rovnaký zmysel pre humor vo vzťahu dôležitý?

Muž a žena sa smejú Pexels/Olya Kobruseva

Si pripravená na to, aby si sa usadila?

Ak by si si mohla vybrať iba jednu vec z tohto zoznamu, čo by to bolo?

Dokázala by si sa s niekým vyspať iba na jednu noc?

Pár v posteli Pexels/Pixabay

Potrebuješ podľa teba priateľa k tomu, aby si mohla byť naozaj šťastná?

Čo chceš skutočne od vzťahu? Tento kvíz o tebe odhalí pravdu
Ide ti len o s*x a fyzický kontakt
Viac ako na romantických gestách ti záleží na tom, aby ste si sadli po fyzickej stránke a aby ste boli v posteli kompatibilní. Milovanie je pre teba vo vzťahu mimoriadne dôležité a ak by vám to neklapalo, bola by si schopná sa s ním rozísť.
Pozornosť a prejavy lásky sú pre teba dôležité
Si romantička dušou aj srdcom a na tom ti vo vzťahu záleží najviac. Bozky, objatia, slová plné lásky a pozornosť. To je presne to, čo ti urobí najväčšiu radosť. Chceš, aby bol tvoj partner po tvojom boku a aby si cítila, že mu na tebe naozaj záleží.
Chceš mať svoj vlastný priestor
Vzťah berieš aj trochu racionálne a uvedomuješ si, že v ňom nemôžeš stratiť samu seba. Preto túžiš po vlastnom priestore, aby si sa mohla venovať aj vlastným záujmom. Nechceš byť závislá na svojom partnerovi a nechceš, aby bol závislý on na tebe. Máte svoje vlastné životy a rovnako dobre vám to klape aj vo vzťahu ako dvojici.
Bez zábavy to podľa teba nejde
Si dobrodružná a zábavná osoba a ak by vo vzťahu nebol humor, nudila by si sa. Uvedomuješ si, že život si treba užívať plnými dúškami, preto miluješ spontánnosť a bláznivé nápady. Chceš, aby to partner rešpektoval a aby aj on sám s nejakými tipmi prichádzal. Voľný čas nechceš tráviť doma na gauči, ale chceš, aby ste spolu niečo podnikli.

Ak ťa naše kvízy bavia, určite si urob aj TENTO, v ktorom zistíš, či dokážeš priateľovi skutočne dôverovať. Možno budeš prekvapená, čo odhalíš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy