Pár sa bozkáva

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Čoskoro tu máme rok 2024, ktorý sa pre teba môže stať prelomovým. Čaká ťa napríklad aj nová láska? Alebo zostane všetko tak, ako doteraz a ty si budeš musieť na svojho vyvoleného ešte chvíľku počkať? 

Máme tu pre teba kvíz, v ktorom sa dozvieš pravdu. Nová láska nemusí prísť zo dňa na deň a dokonca sa môže objaviť aj vo chvíli, keď to budeš najmenej čakať alebo ti to nebude vyhovovať. Možno budeš prekvapená, čo o sebe zistíš, no nezabúdaj, že musíš odpovedať naozaj úprimne.

Dokážeš byť šťastná aj sama so sebou?

Si ochotná vo vzťahu aj dávať, nielen dostávať?

Čo ty a kompromisy?

Máš nedoriešené predošlé vzťahy?

Aké máš očakávania od nového vzťahu?

Ako dlho si už single?

Čo je pre teba vo vzťahu najdôležitejšie?

Čo vidíš, keď sa pozrieš do zrkadla?

Ako najčastejšie tráviš svoje voľné chvíle?

Máš svojho vysnívaného muža?

Čaká ťa v tomto roku nová láska? Otestuj sa a odhaľ o sebe pravdu
NOVÁ LÁSKA SA V TVOJOM ŽIVOTE ASI NEOBJAVÍ
Vyzerá to tak, že žiadna nová láska sa ešte nekoná. Dôvod je ale jednoduchý – na vzťah ešte nie si pripravená. Možno máš za sebou ťažší rozchod, prípadne nie si spokojná sama so sebou. Najskôr musíš doriešiť tieto veci, až potom môžeš pustiť do svojho života niekoho nového.
SAMA NEVIEŠ, ČO OD ŽIVOTA CHCEŠ
Na jednej strane by si chcela byť zamilovaná, no na druhej strane ti vyhovuje single život, prípadne ešte nie si pripravená na lásku. Sama nevieš, čo chceš, no nič nie je stratené. Možno nebudeš partnera aktívne vyhľadávať, no ak stretneš lásku na prvý pohľad, bezhlavo sa do toho vrhneš. Takže rok 2024 môže, ale nemusí priniesť nový vzťah.
NA LÁSKU SI PRIPRAVENÁ
Blahoželáme, hviezdy ti prajú, aby si tento rok stretla svojho vyvoleného. Na nový vzťah už si pripravená a vieš, že svojej polovičke splníš všetko, čo si zmyslí, no to isté budeš očakávať aj od neho. Maj preto oči otvorené, aby si náhodou nezmeškala svoju príležitosť. Môže k tomu dôjsť prakticky kedykoľvek.

Ak máš naše kvízy rada, môžeš si urobiť aj ten, ktorý ti odhalí, aký typ partnerky si vo vzťahu. Keď už ťa možno čaká niečo nové, je dobré sa pripraviť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy