instagram/amandainorlando

Človek, ktorý má problém s dôverou, to má v živote o čosi ťažšie. Nielen v živote, no najmä v láske. Na prvý pohľad by si o ňom povedala, že je uzavretý, no nie je to tak. Je otvorený, hľadá lásku, no s tým hľadá aj bezpečie a dôveru.

V minulosti sa popálil a stratil akúkoľvek nádej v lásku. Neverí ľuďom, pretože ho sklamali. Bol vo vzťahoch, kde ho ostatní partneri len podvádzali, klamali mu a neboli k nemu láskaví. Pri každom ďalšom vzťahu teda očakáva, že o chvíľu príde rozchod, klamstvo, nevera, úder, alebo osočovanie. Prežil si to niekoľkokrát, tak nečaká nič iné.

Tento človek nevie, aká je pravá láska. Nikdy ju nezažil a celá jeho minulosť v sebe nesie dôkazy, prečo nedôveruje ľuďom.

Avšak, akonáhle stretne niekoho, kto k nemu bude úprimný, nevzdá to s ním ani po mesiacoch a nikdy ho nenechá pochybovať, bude ho milovať najviac na svete. Bude verný, bude sa cítiť v bezpečí, bude rozdávať lásku a vždy sa bude snažiť všetko vyriešiť.

Tento človek vie, aké to je byť opustený, oklamaný a podvádzaný. Vie, aké je dôležité mať pri sebe osobu, ktorá bude šťastná a milovaná. Bude sa snažiť robiť všetko pre to, aby mal aj on taký vzťah.

Nebude dávať falošné nádeje, bude otvorený, bude veľa komunikovať, dopraje mu priestor a bude ochotný pristúpiť na všetko, len aby to fungovalo.

Keď nájde človeka, ktorý bude pre neho ten pravý, bude ho ľúbiť navždy. Bude to ťažké pre obidvoch, no pravá láska všetko vydrží a všetko prekoná.

Nemusíš si hneď myslieť, že ľudia, ktorí majú s dôverou problém, sú zlí a uzavretí. Nie sú takí, oni sa len boja. Mali toľkokrát zlomené srdce, že už nemajú nádej v lásku. Toľkokrát ich ľudia klamali, že nevedia, čo je pravda a čo lož. Keď k nim však láska príde, milujú skutočne, úprimne a navždy.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating