Je neskoro v noci a pri spomienke na teba ma hneď zabolí pri srdci. Toto je ten pravý dôvod, prečo mi chýbaš. Ale ja viem, že pre mňa nie si dosť dobrý a viem, že ťa späť už nechcem.

Nemusíš mi nevyhnutne chýbať práve ty. Chýbajú mi naše spomienky, hlavne keď je neskoro v noci, som osamelá a potrebujem niekoho, aby ma chytil do náručia a pevne objal.

Chýbaš mi tak, ako keď sa mi stratil môj obľúbený bicykel, keď som mala 5 rokov. Už som skoro prekonala smútok, že som ťa stratila a viem, že neexistuje žiadna možnosť získať ťa späť, ale občas sa mi vynorí nostalgia a ja chcem, aby sa veci vrátili do normálu.

sad-woman-wide-wallpaper-19008foto: fullhdpix.com

Je možné, že mi niečo chýba, že chýba časť zo mňa, pretože ako rýchlo si dokázal vpadnúť do môjho života, tak rýchlo si ho aj opustil. Ale viem, že teraz som šťastnejšia a život bez teba je lepší.

Viem, že si nebol pre mňa dobrý a viem, že som sa snažila zmeniť ťa k lepšiemu. Vraciam sa späť k mojím zlyhaniam a znovu celé noci plačem do vankúša, pretože mi chýba to, ako si si ma vždy pritúlil, keď som sa prebudila celá vystrašená.

Musím sa priznať k tomu, že mi chýbaš. Áno, popravde mi vážne chýbaš. Chýba mi to, keď sa v strede noci prebudím na nočnú moru a ty si vedľa mňa a upokojuješ ma, že všetko bude v poriadku.

blondes-women-rain-models-umbrellas-1440x2560-Downloadfoto: www.ambwallpapers.com

Ale nechýba mi, akým štýlom si somnou zaobchádzal, nechýbajú mi tvoje klamstvá, podvody. Nechýba mi to, ako si mi zlomil srdce a obrátil si všetko proti mne.

Ale pointa života je, že nič nezostane navždy normálne. Život nám do cesty prináša veľa prekážok a nič nepôjde podľa plánu, ktorý si si vopred pripravila.

Bude ti chýbať a bude to bolieť, ale jedného dňa bude všetko znovu lepšie.

zdroj: www.puckermob.com, titulná foto: pinterest.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating