unsplash.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Sú to chvíle, keď cítiš, že si naozaj šťastná, a že viac už k životu nepotrebuješ.
Sú to chvíle, ktoré nechceš, aby niekedy skončili, pretože si zahrnutá radosťou.
Sú to chvíle, kedy ďakuješ Bohu za to, čo ti dáva.

Foto: unsplash.com

Cestovanie. Najväčší highlight za posledné obdobie v mojom živote.
Tak opisujem to, čo sa dialo posledné dni. Vedela som, že mi cestovanie robí radosť, no tento týždeň bol výnimočný. Cestou do ďalekej cudziny som nie len spoznala krásy miest, ohromujúcu architektúru a nové kultúry, ale najmä som spoznala ľudí, na ktorých nikdy nezabudnem, pretože môj výlet spravili nezabudnuteľným a život krajším.

Keď na tieto chvíle spomínam, podvedome sa usmievam. Cítim ten okamih, tú chvíľu, ktorá sa už nikdy nebude opakovať, pretože vždy to bude o niečom inom. Práve tieto okamihy obzvláštňujú náš život. Práve tieto okamihy vnášajú nádej do zlého obdobia a radosť do zarmúteného srdca.

Foto: unsplash.com

Stalo sa ti niekedy, že do tvojho života prišli úplne cudzí ľudia, ktorí bývajú ďaleko od teba, a pri ktorých si sa po pár hodinách cítila, akoby si ich poznala celé roky?

Tak nejak opisujem chvíle strávené s nimi.

Nové priateľstvá, ale nie také povrchné. Idú do hĺbky, pretože čo je úprimnejšie ako slzy, keď sa lúčite s ľuďmi, ktorých máte od seba tak ďaleko, ale sú pre vás tak výnimoční?

Veľa zážitkov s vami spravilo môj život krajším. Ďakujem Vám, za vašu prítomnosť, za otvorenú náruč, za radosť v očiach a chvíle, ktoré sú pre mňa tak výnimočné. Tieto chvíle sú ukryté hlboko v mojom srdci, pretože sú pre mňa veľmi dôležité.

Verím, že sa opäť stretneme a budeme mať veľa nových zážitkov, na ktoré budeme ešte dlho spomínať.
Verím, že naše ďalšie výlety budú znovu plné smiechu a blázonstiev. Len si treba chvíľu počkať. 


A ty? Moja milá kamarátka, mávaš vo svojom živote neopakovateľné chvíle, ktoré obohacujú tvoj život radosťou a novými zážitkami? Pevne dúfam, že áno, pretože tieto chvíle sú dôležité v živote každého z nás. Vieš, presne tak ako záblesk šťastia, svetlo v tmách.. (v komentári sa s nami podeľ o svoje nezabudnuteľné zážitky)

„Zistil som, že neexistuje lepší spôsob, ako zistiť, či sa vám ľudia páčia, alebo ich nenávidite, ako s nimi cestovať.“
Mark Twain

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife