elle.it

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Keď sa povie termín telové lodičky, každá z nás si predstaví topánky vo farbe pokožky, ale väčšinou v tých svetlejších tónoch. Dizajnérska značka Louboutin však myslí aj na ženy s tmavšou farbou pleti. Aby každá žena našla telové topánky hodiace sa presne k jej pokožke, Christian vytvoril kolekciu viacerých nude odtieňov.

elle.it

Už pred štyrmi rokmi debutoval s kolekciou topánok v telových farbách, teraz však svoju líniu rozšíril z piatich odtieňov na sedem. Kým v pôvodnej línii boli len sandále, v súčasnosti ju obohatil aj o balerínky. Nazývajú sa The Solasofia a sú navrhnuté tiež v siedmych odtieňoch.

footwearnews.com

V kolekcii nájdeme dva druhy vysokých sandálok. Prvé, The Christeriva, sú inšpirované baletom. Majú viazanie okolo členkov, podobne ako baletné topánky.

pinterest.com

Druhé sandále, The Cherrysandal, majú robustnejšiu platformu a remienok, ktorý je z časti transparentný a jeho kožená časť sa viaže okolo členka.

pinterest.com

Ako sám Christian hovorí, nude nie je farba, je to pojem. Telové lodičky by mali dokonale sadnúť farbe pleti a mali by sa stať súčasťou nohy, v podstate ju predĺžiť. S tým ale mali ženy smotanovej, kávovej, karamelovej alebo čokoládovej farby pleti naozaj problém. Je to teda revolučný počin dizajnéra a so svojou kolekciou telových topánok rozhodne nekončí. Možno sa neskôr rozrastie aj o ďalšie odtiene a krásne kúsky.

pinterest.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista