Instagram/ootdmagazine/cvseev

Ich najobľúbenejšia sezóna sa blíži. Pomaly, ale isto, sa to v našich uliciach začína podobať viac na jar a toto prechodné obdobie, rovnako ako aj jeseň, je časom, ktoré fashion maniačky naozaj zbožňujú. Ide totiž o čas, kedy sa dá s outfitmi vyhrať naozaj rôzne. Predsa len, v zime sa oblečenie stratí pod kabátom a v lete nám kvôli teplu vadí aj tá jedná vrstva, čo máme na sebe.

Nehovoriac o tom, že od jesene až do konca jari máme v našom topánkovníku univerzálnu obuv, ktorá sa dá kombinovať v tých najrôznejších štýloch. Hovoríme o čižmách – takých, ktoré siahajú až do oblasti kolien či nad ne. Sú štýlové, sú ženské, a sú veľmi trendy.

Každá z nás by mala mať z nich doma hneď niekoľko kúskov – také, ktoré si obuje, ak prší, také, ktoré si dá, keď chce pôsobiť príťažlivo, ale aj také, ktoré budú hlavným a najvýraznejším bodom v celom outfite. Dá sa k nim zladiť elegantný, dievčenský, ale aj street style zvyšok.

Čierna farba je síce klasikou, ktorá je stávkou na istotu, ale túto sezónu odporúčame siahnuť napríklad aj po béžovej či krémovej farbe v nepremokavej verzii. Uvidíš, že to počas marcových či aprílových dní bude tvoj obľúbený kúsok. No a ako ho nosiť?

To si môžeš pozrieť vo výbere našich obľúbených outiftov, ktoré ti dodajú chýbajúcu dávku inšpirácie.

Ktorý look si vieš predstaviť aj na sebe?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista