thoughtcatalog.com

Keď sme sa prvýkrát stretli povedal si mi, že už máš dosť  puberťačiek, že už ťa nebaví nechať sa ťahať za nos dievčatami, ktoré sa ešte hľadajú a nevedia, čo chcú. Že ty už chceš ženu. Samostatnú, sebestačnú, inteligentnú a krásnu, ktorá si váži sama seba a pozná svoju hodnotu.

Ale prerátal si sa, lebo ak chceš ženu musíš byť už mužom, nie chlapcom pri maminej sukni. Nie finančne závislý od iných, musíš stáť na vlastných nohách a byť samostatný, musíš mať už utriedené priority a nehľadať. Netápať len tak v tme a nevedieť, čo chceš a koho chceš…

zdroj: unsplash.com

Žena ti nebude vypisovať zamilované správy ani posielať smajlíky každých 5 minút, ako si zvyknutý u dievčat. Nebude ťa uháňať, aby si si našiel už na ňu čas. Bude chcieť, aby si s ňou jednal narovinu. Bude chcieť tvoju pozornosť, romantiku a vášeň, bude vyžadovať úprimné a čestné jednanie. Bude chcieť s tebou normálne komunikovať. Nemyslím tým sedenie pri káve a pozeranie do telefónu. Bude chcieť preberať zmysluplné témy, nie to, že to Warko je lepšie ako Metin.

Ak si myslíš, že bude na teba žiarliť, keď budeš flirtovať v jej blízkosti s inými, si na omyle. Jediná jej reakcia bude, že ju odradíš. Ak ju budeš potrebovať, bude ti oporou. Ak sa budeš chcieť vyrozprávať, bude ti bútľavou vŕbou, ale zároveň bude očakávať to isté od teba.

zdroj: pinterest.com

Žena ťa neopustí len tak. Bez vysvetlenia. Nepôjde sa hneď opiť a loviť niekam na diskotéku niekoho iného len preto, lebo si jej neodpísal na smsku.  So ženou sa už nebudeš môcť zahrávať, tak ako s dievčaťom. Nenechá sa ťahať za nos ani ti nebude robiť scény. Nebude válčiť o teba s nejakým dievčaťom len preto, aby ťa získala späť, aby si sa ty mohol cítiť ako alfasamec, o ktorého sa bijú dve ženské. Žena ťa nechá ísť si svojou cestou a nebude sa tým viac zaoberať, lebo týmto jej len dokážeš, že si ešte stále chlapec…

Žena bude mať prácu, ktorú má rada a nebude nadávať na každom rohu a pri každej príležitosti, akého má nemožného šéfa. Ak so svojou prácou nebude spokojná, tak jednoducho odíde. Nájde si inú, ktorá ju bude napĺňať viac.

Žena ťa bude skúšať. Či tvoje slová mali nejakú váhu, keď si jej v zápale vášne povedal ako ti chýbala, či to bolo len vášnivé poblúznenie alebo realita, ktorú si za triezveho uvažovania nechceš pripustiť. Bude ti písať úplne to isté, čo ty jej, len v inom slovoslede a s časovým odstupom, aby videla tvoju reakciu, ktorá zväčša v takýchto situáciách, keď má žena do činenia s chlapcom býva: Reči, reči a skutek utek…

Žena si váži samú seba a nebude tráviť čas s niekým, kto ju nevie doceniť. Vie, čo má rada a ako to má rada. Rovnako bude chcieť tieto veci vedieť od teba. Žena sa nebojí spýtať sa. Nebojí sa ani odpovede. Tak si nabudúce rozmysli, či chceš mať pri sebe ženu, keď sám si ešte chlapcom!!!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating