Rovnaké znamenia

Napriek tomu, že znamení zverokruhu je až 12, môže sa stať, že ty a tvoja životná láska budete mať rovnaké znamenia. Je úžasný, ale nedáva ti pokoj to, že vlastne v niektorých veciach môže byť rovnaký ako ty. Podobne tvrdohlavý či zlý. Je to zábrana pre dlhodobý vzťah alebo dá sa nájsť kompromis a žiť v láske a šťastí?

To, že ste sa narodili v rovnakých znameniach, neznamená, že si budete najviac rozumieť a všetko si odpúšťať. Pretože mnohí si to totižto myslia. Mať niečo spoločné je vždy fajn – rovnaké záľuby, rovnaké životné a rodinné hodnoty a podobný pohľad na tento svet.

Ale keď ste rovnako tvrdohlaví, dokážu vás do nepríčetná vytočiť rovnaké veci a nikto z vás nenavrhne kompromis ako prvý, dokáže to narobiť poriadne problémy vo vzťahu.  

S čím sa častokrát aj stretávajú páry s rovnakým znamením.

Dá sa to napraviť?  

Táto podobnosť môže v mnohých veciach viesť k tomu, že začneš sa vo vzťahu nudiť. Uvedomíš si, že po svojom boku by si rada videla niekoho, kto má iný názor na veci a nič si neberie tak príliš k srdcu, ako to robíš ty, napríklad.   

Pretože keď sa pozeráš na svojho partnera v rovnakom znamení, tak máš pocit, že toto všetko si už niekde videla. A dokonca cítiš, že ťa to začína iritovať. Vieš prečo? Je dosť možné, že  v ňom vidíš svoje nedostatky a mínusy, ktorých sa reálne chceš zbaviť, ale nejde to. A toto ťa štve. 

Rovnaké znamenia
zdroj: Unsplash/ Allyssa Sayers

Partner v rovnakom znamení je tvojim zrkadlom. A ty môžeš byť len rada, že to tak je a konečne zmeniť na sebe tie veci, ktoré sa ti nepáčia. A tak ťa to prestane hnevať aj na tvojom partnerovi. Pretože už budeš iná, ako on. Už nebudete úplne rovnakí.  

A tak príde porozumenie 

Budete naozaj ten najšťastnejší pár na svete. Budete si rozumieť úplne bez slov, budete vedieť o sebe všetko, tolerovať jeden druhému veci a vaša láska bude len prekvitať. Mať rovnaké znamenia v tomto prípade bude naozaj veľkou výhodou. Ale len vtedy, keď niekto z vás sa odváži zbaviť svojich nedostatkov. 

No čo, ideš do toho? Odpoveď na to, či je vám to súdené alebo nie, ti môže dať tento numerologický horoskop. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy